MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W SP 2 uroczysty początek wakacji

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 22 czerwca 2018, 20:26
Aktualizacja: Sobota, 23 czerwca 2018, 21:04
Autor: WAC
Fot. WAC
Na ponad dwa miesiące pożegnali się dzisiaj (22.06) ze szkolnymi ławkami uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze z ostatniego dzwonka cieszyło się prawie tysiąc uczniów klas I – VII szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej gimnazjum.

Podczas uroczystości, która odbyła się na boisku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem z rąk swoich wychowawców oraz dyrekcji szkoły odbierali najlepsi uczniowie podstawówki. Wielu z nich osiągnęło średnią dużo powyżej 5,0 sprawiając dużą radość swoim rodzicom, którzy bardzo licznie przybyli na uroczystość. Impreza była szczególnym przeżyciem dla pierwszaków, którzy dziesięć miesięcy temu po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły.

Zakończenie roku szkolnego ubarwiły występy artystyczne uzdolnionych uczniów szkoły.

Wcześniej swoje świadectwa w sali gimnastycznej odbierali gimnazjaliści. Zarówno starsi jak i najmłodsi słyszeli życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

- To był bardzo ważny, a jednocześnie pełen wyzwań związanych z wprowadzaną reformą systemu edukacji rok dla całej społeczności naszej szkoły – mówiła podczas zakończenia roku dyrektor Beata Kozyra. - Chociaż nie było łatwo zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, to był udany okres o czym świadczą średnie ocen osiągnięte przez naszych wychowanków, które znacznie przekraczają średnie dla województwa oraz miasta.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wielki maraton Dwójki

Sudety w Gościńcu

PiS apeluje do mieszkańców

CUW: tak czy nie?

Bilety MZK też podrożeją?

W SP 11 nadal bez rozstrzygnięcia

Nie zaśmiecajmy otoczenia Kropelki

Planetarium w szkole STO w Jeleniej Górze

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
119
Tak
25%
Nie
73%
Nie mam zdania
2%