MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

W sobotę wernisaż „Maja Włoszczowska – Jelenia Góra”. W Czekoladziarni

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 9 maja 2012, 7:23
Aktualizacja: 7:24
Autor: Petr
Fot. Marcin Oliva Soto
Wernisaż „Maja Włoszczowska – Jelenia Góra” inaugurujący wystawę fotografii autorstwa Marcina Oliva Soto przedstawiających wielokrotną mistrzynię w kolarstwie górskim, Maję Włoszczowską odbędzie się w sobotę, 12 maja w Czekoladziarni przy ulicy Sobieskiego 2 w Jeleniej Górze. Start, godz. 17.00.

– W ramach wernisażu będziecie mogli zobaczyć Maję Włoszczowską na tle Jeleniej Góry. Ale nie tylko, imprezie będzie towarzyszył pokaz filmu, w którym sportsmenka opowiada o sobie, walorach naszego miasta i regionu. Zobaczycie również zdjęcie wykonane z wieży miejskiego ratusza w formacie 300 na 200 cm. Zapraszam serdecznie – mówi Marcin Oliva Soto.

Wystawa będzie czynna do końca sierpnia 2012. Patronat nad projektem sprawuje prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. Sponsorem jest Bank BGŻ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Rusza przebudowa ulicy

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 9-05-2012 19:15
Tak naprawde co tak mloda dziewuszka wie o JG tym bardziej o nieistniejacych walorach tej zapomnianej dziury. Kiedys, gdy byla dzieckiem lub w planach, to miasto bylo zywe, wesole choc biedne. Mialo nadzieje na rozoj. Mai niestety na swiecie nie bylo. Po jaka cholere ta pseudo reklama zapadlej miesciny bez szans na wyjscie do swiata. Miasto starcow i biedy.
~ja 9-05-2012 23:30
właściciele czekoladziarni Państwo K.......y próbują promowac zdjęciami upadająca czekoladziarnie :)
~ 10-05-2012 8:02
każdy sposób reklamy jest dobry - ale niestety w jeleniej zaczyna być coraz gorzej i coraz ciaśniej - część firm upadnie a tego nikt już nie odbuduje - należy podziękować rządzącym co od 1989 rozkradli i rozsprzedali nasz kraj
~no!!!!!! 11-05-2012 10:46
~ Do nauki się weź i osiągniesz sukces matole.
~ 11-05-2012 13:27
10;46, do sukcesu dochodza nieliczni (rzadko legalna i prawa droga) tutaj szkola jest fikcja, licza sie uklady. Przetrzyj swe oczka... chyba ze nalezysz do "ludzi sukcesu". Ktos kto doszedl do sukcesu , skrzywdzil ta droga lub oszukal rzetelnych ludzi, pracownikow. Na bank umowy smieciowe, zanizane zarobki i ZUS. Ten pic o sukcesie i szkole wloz kolego m. ksiazki. to tylko teoria nigdy nie idaca w parze z praktyka.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porządki przy cmentarzu

Tak nie parkujemy

Pod tym samym niebem

Z Leszkiem na Śnieżkę

Odkrycia w kościele w Wojanowie

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1004
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%