W sobotę tylko zwycięstwo!

Piątek, 15 stycznia 2016, 0:54
Aktualizacja: Piątek, 15 stycznia 2016, 1:09
Przed piłkarkami ręcznymi KPR–u Jelenia Góra bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie w Superlidze. W sobotę (16.01) w hali przy ul. Złotniczej jeleniogórzanki podejmą Piotrcovię Piotrków Trybunalski, a zatem zespół w zasięgu naszej ekipy.

W spotkaniu pierwszej rundy rozgrywek żółto-niebieskie przegrały z ekipą byłego trenera KPR-u Michała Pastuszko 25:30 (15:15), zatem będzie okazja do rewanżu, a co za tym idzie pierwszego zwycięstwa w sezonie. Już w trakcie przerwy świąteczno-noworocznej podopieczne Mirosława Saneckiego pokazały, że są w stanie pokonać Piotrcovię, a więc kibice zgromadzeni w hali przy przy ul. Złotniczej z nadzieją będą oczekiwać przerwania czarnej passy.

Na spotkanie pomiędzy KPR-em Jelenia Góra a Piotrcovią Piotrków Trybunalski zapraszamy w sobotę, 16 stycznia o godz. 17:00 do hali przy ul. Złotniczej 12.