MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W sobotę ruszają już rozgrywki Sudetów Basket Ligi [TERMINARZ]

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 19 lutego 2013, 16:56
Aktualizacja: 16:57
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na najbliższą sobotę 23 lutego zaplanowano pierwszą serię spotkań amatorskich rozgrywek Sudetów Basket Ligi.

Poniżej terminarz spotkań SBL 2013:
Zespoły:
1. AŚ Amator
2. Basketplanet Team Rio Złotoryja
3. Dzikie Knury
4. Matadors
5. Mbuti
6. O’Banana
7. Są Gorsi
8. Sudety Juniorzy

I Kolejka 23.02.2013 sobota
17.00 Mbuti – AŚ Amator
18.00 O’Banana - Basketplanet
19.00 Są Gorsi – Sudety Juniorzy
20.00 Dzikie Knury - Matadors

II Kolejka 03.03.2013 niedziela
17.00 AŚ Amator – Sudety Juniorzy
18.00 Basketplanet – Są Gorsi
19.00 Matadors – O’Banana
20.00 Mbuti – Dzikie Knury

III Kolejka 10.03.2013 niedziela

17.00 O’Banana - Mbuti
18.00 Sudety Juniorzy - Basketplanet
19.00 Dzikie Knury – AŚ Amator
20.00 Są Gorsi - Matadors

IV Kolejka 17.03.2013 niedziela

17.00 AŚ Amator - Basketplanet
18.00 Dzikie Knury – O’Banana
19.00 Matadors – Sudety Juniorzy
20.00 Mbuti – Są Gorsi

V Kolejka 06.04.2013 sobota

17.00 Sudety Juniorzy - Mbuti
18.00 O’Banana – AŚ Amator
19.00 Basketplanet - Matadors
20.00 Są Gorsi – Dzikie Knury

VI Kolejka 07.04.2013 niedziela

17.00 Mbuti - Basketplanet
18.00 AŚ Amator - Matadors
19.00 Dzikie Knury – Sudety Juniorzy
20.00 O’Banana – Są Gorsi

VII Kolejka 14.04.2013 niedziela

17.00 Sudety Juniorzy – O’Banana
18.00 Basketplanet – Dzikie Knury
19.00 Są Gorsi – AŚ Amator
20.00 Matadors - Mbuti

I Runda Play off 20.04.2013 sobota (pierwsze mecze o miejsca 1-8)

17.00 mecz A/1 8-1
18.00 mecz B/1 7-2
19.00 mecz C/1 6-3
20.00 mecz D/1 5-4

II Runda Play off 21.04.2013 niedziela – (drugie mecze o miejsca 1-8)

17.00 mecz D/2 4-5
18.00 mecz C/2 3-6
19.00 mecz B/2 2-7
20.00 mecz A/2 1-8

III Runda Play off (o miejsca 1-4 i 5-8) 27.04.2013 sobota

17.00 mecz E przegrany z meczu D – przegrany z meczu A
18.00 mecz F przegrany z meczu C – przegrany z meczu B
19.00 mecz G/1 wygrany z meczu D – wygrany z meczu A
20.00 mecz H/1 wygrany z meczu C – wygrany z meczu B

IV Runda Play off (o miejsca 1-4) 28.04.2012 niedziela

18.00 mecz H/2 wygrany z meczu B – wygrany z meczu C (rewanż)
19.00 mecz G/2 wygrany z meczu A – wygrany z meczu D (rewanż)

VI Runda Play off (finał, mecz o 3 miejce, o 5 miejce, o 7 miejsce) 11.05.2012 niedziela

17.00 mecz K przegrany z meczu E – przegrany z meczu F (mecz o 7 miejsce)
18.00 mecz L wygrany z meczu E – wygrany z meczu F (mecz o 5 miejsce)
19.00 mecz I przegrany z meczu G – przegrany z meczu H (mecz o 3 miejsce)
20.00 mecz J wygrany z meczu G – wygrany z meczu H (finał)

System rozgrywek:

I runda – każdy z każdym

Faza Play-off
I runda – ćwierćfinały rozgrywane systemem mecz - rewanż
II runda – mecze półfinałowe rozgrywane systemem mecz – rewanż, w meczach o miejsca 5-8 zespoły rozgrywają ze sobą po 1 spotkaniu
III runda – finał, mecz o 3 miejsce, mecz o 5 miejsce, mecz o 7 miejsce - drużyny rozgrywają ze sobą po 1 spotkaniu

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pierwsze magisterki w historii KPSW

Bilety MZK też podrożeją?

PiS apeluje do mieszkańców

Wędrówka na Grodną

Wokół wotum zaufania

Radni KO za podwyżkami

Już dzisiaj teatr wyjdzie do ludzi!

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
545
Tak
21%
Nie
77%
Nie mam zdania
3%