MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“W siną dal” w obiektywie Anety Konik

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 29 września 2016, 7:21
Autor: Manu
Fot. Organizator
Już jutro (30.09, w piątek) o godz. 17.00 w Galerii “U Musa” w Karpaczu (przy ul. Parkowej 1) rozpocznie się wernisaż wystawy fotografii “W siną dal” autorstwa Anety Konik. Wystawa czynna będzie do 28 października. Wstęp wolny.

Aneta Konik urodziła się i mieszka w Nysie. Posiada tytuł artysty fotografa RP, należy do Stowarzyszenia Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Jest członkiem Ogólnopolskiej Grupy Twórczej Art Fokus 13 i Jurajskiej Grupy Fotograficznej.

Krajobraz, portret, architektura i reportaż to dziedziny fotografii, w których czuje się najlepiej. Aneta Konik organizuje i uczestniczy w plenerach fotograficznych. Czynnie udziela się na portalach internetowych, gdzie jej prace są doceniane i często wyróżniane. Jej zdjęcia publikowano w poczytnym międzynarodowym magazynie fotograficznym “Camerapixo”, a także ogólnopolskim miesięczniku “Foto-Video” i różnych albumach fotograficznych i kalendarzach. Uczestniczy z sukcesami w licznych konkursach i warsztatach związanych z fotografią, m.in. zdjęcia wyróżnione przez redakcję National Geographic czy wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Fotoferia International Exhibition.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Andrzejkowy Bal Wróżbitów – 22 listopada

Kolejna przygoda z Rytmem i Melodią

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Było nastrojowo

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Ostatnie bilety na spektakl w Zamku Książ

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
616
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%