MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W rytmie karnawału

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 19 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:43
Autor: TEJO
Fot. ORGANIZATOR
Najmłodsi miło wspominać będą bal, który zorganizowano w sobotę w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych dla dzieci specjalnej troski oraz tych, które chodzą do świetlic środowiskowych.

Karnawałowe szaleństwo rozpoczęło się występem klasy II a z III LO w Jeleniej Górze, która przywitała gości programem artystycznym zatytułowanym „Góry - nasza mała ojczyzna”. Uczniowie przygotowali występ pod okiem Magdaleny Jaroszewicz.

W zabawie brały udział dzieci ze świetlic środowiskowych przy: Szkole Podstawowej nr 7, kościele pw. św.Jana Apostoła i Ewangelisty oraz Erazma i Pankracego. Wolontariusze ze „Śniadeckiego” i „Mechanika” przygotowali dla milusińskich wiele zabaw i konkursów.

Zabawie cały czas towarzyszyły największe przeboje, co zachęcało do tańca. – Nikt nie musiał podpierać ścian, bo nogi same rwały się na parkiet – mówi Agata, jedna z organizatorek imprezy.
Gościom zapewniono słodki poczęstunek. Każdy wyszedł z nagrodami, które można było wygrać w konkursach, między innymi, „kelner”, „łap krzesełko”, „ tor przeszkód z woreczkiem na głowie”.

Ogromnym powodzeniem cieszył się konkurs piosenki. Niespodzianką był pokaz breacke dance wykonany przez dwóch chłopców, którzy byli uczestnikami balu. Bal zakończył się o godzinie 14.

Szkolne koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ZSOiT dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu balu oraz serdecznie zaprasza do współpracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Praca" jest, ale chętnych nie ma  

Ślubowały pierwszaki

Po Koronę Gór Polskich

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Apa 19-02-2006 17:27
brawo dla młodych wolontariuszy, którzy pamietają o innych...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Seniorzy świętowali

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Spór o edukację seksualną

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
333
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%