MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Podgórzynie na remis

Wiadomości: Podgórzyn
Poniedziałek, 18 listopada 2019, 11:59
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W ostatnim jesiennym spotkaniu jeleniogórskiej A–klasy Halniak Miłków zremisował z Victorią Jelenia Góra. Oba zespoły należą do czołówki tabeli i wiosną z pewnością podejmą rękawicę w walce o awans do okręgówki.

Na stadionie w Podgórzynie, gdzie na czas remontu obiektu w Miłkowie swoje mecze rozgrywa Halniak - zmierzyły się dwa zespoły z czołówki tabeli grupy pierwszej jeleniogórskiej A-klasy. W pierwszej połowie lepsze sytuacje do strzelenia gola stwarzali gospodarze i jedną z nich wykorzystali. w 39. minucie wynik otworzył Jakub Hobgarski. Po zmianie stron przyjezdni zdołali doprowadzić do remisu - w 66. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Maryszczak. Mimo zaciętej walki, żaden z zespołów nie zdołał zmienić rezultatu i zakończyło się na podziale punktów.

Przerwę zimową Halniak spędzi z dorobkiem 21 punktów, na 8. miejscu. Z kolei beniaminek z Jeleniej Góry jest trzeci (25 pkt.).

Halniak Miłków - Victoria Jelenia Góra 1:1 (1:0)

Halniak: Szpytma - Montero Ortiz, Purycki (85' Lipiński), Blaut, Kościołek (89' Staniszewski), Krupa, Bińczyk, Hobgarski, Krzysztofiak, Ługowski, Rosek.
Victoria: Harasimowicz - Kierlik (65' Tusiński), Kuncewicz (16' Rząca), Rudnicki, Babul, Becker, Jasiński (80' Toczyński), Okowiński, Maryszczak, Michalak, Kocot.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Świętowali Złote Gody

Uczniowie piszą listy...

Pary półfinałowe

Od jutra Jarmark Bożonarodzeniowy

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Rok niespełnionych obietnic

Piechotą przez Stromiec na Okole

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
855
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%