MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

W pijanym widzie w autobusie i w parku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 3 października 2009, 8:46
Aktualizacja: 8:48
Autor: Angela
Kłótliwy i pijany pasażer nie chciał wyjść z autobusu wypraszany przez kierowcę MZK. Wezwano straż miejską. Inny nietrzeźwy legł na placu zabaw i nie dawał oznak życia.

W miniony czwartek dyspozytor Miejskiego Zakładu Komunikacji do pomocy w usunięciu nietrzeźwego awanturnika wezwał patrol straży miejskiej. Pijany pasażer wyzywał pasażerów w autobusie linii 9, a kiedy kierowca poprosił, by mężczyzna wyszedł z autokaru, stał się wobec niego agresywny.

– Po przybyciu patrolu na miejsce okazało się, że pasażer był tak pijany, że nie można było nawiązać z nim kontaktu – mówi Grzegorz Rybarczyk, rzecznik straży miejskiej w Jeleniej Górze. Delikwent został przewieziony na komisariat policji i osadzony w PPdOZ do wytrzeźwienia. Za zakłócanie porządku dostał mandat.

Inny nietrzeźwy przez legł na placu zabaw przy ulicy Elsnera 5 i nie dawał żadnych oznak życia. Około godziny 13.20 zauważyła go mieszkanka jednego z okolicznych bloków, która powiadomiła straż miejską. Mężczyznę udało się dobudzić. Został on pouczony.

Straż miejska niemal codziennie interweniuje w sprawie nietrzeźwych, których na ulicach miasta widać coraz więcej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Złodziej zatrzymany

Bobry na Zabobrzu

Urodzinowy prezent z finałem w sądzie

Komentarze (21) Dodaj komentarz

~Tak tak 3-10-2009 9:03
Więc coś wczoraj wisiało w powietrzu:) koło godz 20 totalnie pijany jegomość z dwoma 5l. baniakami wody zakończył swój spacer na (ruchliwej) ulicy Jeleniej Góry... przewrócił się naprzeciw stacji statoil na nitce w kierunku cieplic. Leżał na pasie skrętu na Grunwaldzką tuż przy krawężniku, "prosząc się o potrącenie" A teraz poważnie!!! niestety nikt na to nie zareagował... tak może i był pijany... ale czy to powód aby być obojętnym na takie zagrożenie jego życia??? Sporo się napociłem aby zdjąć go z tej ulicy...
~Tak tak 3-10-2009 9:04
...a te baniaki z wodą położyłem obok niego... będzie miał chłop na kaca...:)
~ 3-10-2009 9:12
Powinno się wprowadzić prawo, że pijanemu można nastukać bez konsekwencji - gwarantuję, że po kilku oklepach ch liczba by wtedy zmalała...
~a 3-10-2009 9:16
Myślę, że lepiej by brzmiało "ubliżał pasażerom", niż "wyzywał pasażerów"? Pozdrawiam
~ 3-10-2009 9:19
widac ze niktorzy musza zapic szara codziennosc
~hunter 3-10-2009 9:25
Jest coraz zimniej musza sie ogrzac jakos (nie no zart).
~zak 3-10-2009 11:48
A alkohol ciągle legalny. A co z Ganja? zakazana :D SAdzic!! Palić !! Zalegalizować!!
rymcycymcy 3-10-2009 12:11
| ~Tak tak | ...pewnie wracał od cudownego źródełka :)
~PLum 3-10-2009 12:45
ehh czwartek studencki ;P
~ 3-10-2009 13:08
pilismy , pijemy i bedziemy PIC taka nasza rodzima tradycja a jak wiadomo Polska ma na drugie Tradycja
piipi 3-10-2009 14:04
..na pewno myslał,ze jest w łózeczku ! ~Hi, ... taki to jest pijany *męzczyzna ! ~SMUTNE ..
~ 3-10-2009 15:46
Izba wytrzeźwień przeszkadzała? Muszą ryje pijackie do domu odwozić.
~ad 3-10-2009 16:16
od kiedy to mzk posiada autokary?
~?? 3-10-2009 19:45
Angela więcej dokładności - Miejski Zakład KOMUNIKACYJNY spólka z o.o. To już jest faktem od 1 X. br.
~_Łowca byków 3-10-2009 20:21
Chyba w cudownym żródełku zrobiła się przetoka z gorzelni ;-)
kwakwa 3-10-2009 21:39
piipi,może w domu czekała na niego *fajna kobietka i się chłop dla kurażu "hartował"
~olo 001 3-10-2009 22:44
DO PIIPI: NIUNIU MĘŻCZYZNA PO UŻYCIU ALKOHOLU NAPRAWDĘ WIELE MOŻE
~pepek 4-10-2009 8:13
po wodce to Checi duze lecz Mozliwosci male ;)
~TakiTam 4-10-2009 11:38
Pijany to przecież 1,5 komandosa ;)
~Johny_45 4-10-2009 12:14
PIPI piszesz ciągle na facetów, a napisz cos na kobiety... Zbyt smutne, kobiety jak za duzo wypija to sie "puszczaja" i nie pamietaja z kim!!
~do 03-10-2009 09:12 5-10-2009 15:02
no powinno się takie prawo wprowadzić, ale żeby pijanemu naklepać tylko tobie, ot tak bez powodu co ty na to ? jak chcesz to ja ci pomogę! tak czy inaczej idą bezmyślnym torem gościa z godziny "03-10-2009 09:12 " to powinno się wobec tego wprowadzić prohibicję, zakaz sprzedaży alkoholu i całkiem go wycofać z rynku i gitara !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Tam już hazardu nie będzie

Groził żonie i dzieciom – musi opuścić mieszkanie

Zuchwała kradzież

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%