MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

W Parku Zdrojowym – poetycko i marynarsko

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 19 lipca 2009, 11:03
Aktualizacja: 11:04
Autor: TEJO
Fot. ......
Leszek Kopeć, niewidomy artysta pieśniarz i dziennikarz z Wrocławia, zaśpiewa dziś w kolejnym Koncercie Promenadowym, na który zaprasza Przystań Twórcza, Cieplickie Centrum Kultury. W imprezie weźmie też udział 20–osobowy chór z Niemiec, który zaśpiewa szanty.

Leszek Kopeć to przemiły człowiek wielu talentów kompozytor, autor tekstów, piosenkarz, radiowiec, który od pierwszej chwili nawiązuje kontakt z publicznością i trzyma go do końca.

Ma na koncie kilka płyt, zarówno z piosenkami własnego autorstwa jak i znanymi polskimi przebojami Jest założycielem wrocławskiego dziecięcego zespołu „Do Czasu”, w którym śpiewają dzieci niewidome i niedowidzące.

Bliski jest artyście nastrój poezji śpiewanej i piosenki turystycznej. – Tuż po Leszku wystąpi niemiecki chór, który tworzy 20-tu utalentowanych młodych ludzi. Pochodzą z okolic Hamburga. Grają i śpiewają przede wszystkim muzykę żeglarską i marynarską. A jak brzmią szanty w wykonaniu chóru? O tym przekonają się Państwo przychodząc w niedzielę do Parku Zdrojowego. Zapraszają organizatorzy, czyli Przystań Twórcza, Cieplickie Centrum Kultury. Początek koncertu o godz. 16 w muszli koncertowej. W razie deszczu impreza odbędzie się w Teatrze Zdrojowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Warsztaty z Grondowym

Nowości w muzycznym poranku

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~art 19-07-2009 20:52
Dziwi mnie to ze cokolwiek jeszcze dzieje sie w tym SLAMSIE Jeleniej Góry jakim sa Cieplice. Niby miejscowosc sanatoryjna, uzdrowiskowa, a tak naprawde to diabel tu mowi dobranoc! Park zaniedbany, brak oświetlenia, chamstwo, pełno mentow sie kreci a do tego ZERO policji i strazy miejskiej!!! Co to za \"miasto\" gdzie kazdy robi co chce, pija i zalatwiaja sie w parku przed nosem kuracjiuszy, po nocach sie bija i wyja jak opetani a policja nie interwniuje mimo ze praktycznie takie sceny maja miejsce po jej nosem. Bez watpienia jestesmy trzecim swiatem!!!!
~znajomy 19-07-2009 21:48
popieram w pełni
~EM 19-07-2009 21:52
Słuchałam występu Leszka, bardzo mi się podobał jak również publiczności, były owacje i bisy. Natomiast nie było 20-osobowego chóru jak Jolonka pisze.
~ 20-07-2009 6:31
Chór miał być w Kościele Zbawiciela (ewangelickim). Cóż, Cieplice zawsze przez Jelonkę troszkę po macoszemu.
~Przystań Twórcza 20-07-2009 9:40
Chór nie wystpił, ponieważ osoba zajmująca się organizacją ze strony chóru w ostatniej chwili odwołała koncert. Nie stało się to z naszej winy, nie ma tez winy Jelonki, jeśli chodzi o podanie informacji... Plan był dokładnie taki, jak w "zapowiedzi". Za zmiany przepraszamy.
~clown 20-07-2009 9:54
W kościele był inny chór. A w Muszli nie było, ale informacja o tym była w dziale "Będzie się działo". Może warto tam zaglądać częściej niż raz? :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Fajfy Cieplickie strzałem w 10!

Wracają Jeleniogórskie Spotkania Teatralne  

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Zagra Callum Spencer

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1001
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%