MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

W objęciach muzyki i tańca

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 30 września 2016, 7:12
Autor: P–T
Fot. Użyczone/Przystań Twórcza
Jedynie przez trzy pierwsze soboty października Przystań Twórcza gościć będzie najlepszych "przewodników", którzy pomogą dzieciom wraz z rodzicami odnaleźć się w świecie muzyki i tańca.

Kreatywne warsztaty przy współpracy ze Szkołą Yamaha oraz energiczne warsztaty taneczne wraz ze Szkołą Beaty i Tomasza Tabor odbędą się 1, 8 oraz 15 października w godz. 11.00 – 13.00 w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze (ul. Cieplicka 74). Wstęp wolny.

- Prosimy o wcześniejsze zapisy do dwóch grup wiekowych: 3,5-6 lat oraz 7-12 lat pod nr tel. 75 71 22 892 – informują organizatorzy.

Po Krainie Muzyki i Rytmu oprowadzi dzieci wraz z rodzicami ulubiona pani Kasia ze szkoły Yamaha Jelenia Góra. Podczas zajęć w Rodzinnym Miejscu Spotkań dzieci poznają wspaniałe zabawy z rytmem, dźwiękami oraz prostymi instrumentami z różnych stron świata.

Z kolei świetna instruktorka ze Szkoły Beaty i Tomasza Tabor zaprosi do energicznych tańców współczesnych, w gorących rytmach odchodzącego już lata. Maluszki roztańczą się wraz z rodzicami.

Warsztaty MINI są realizowane z projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Jeleniej Góry na 2016 rok pn. Przystań Wielu Pokoleń – Stwórzmy Miejsce Naszych Spotkań”.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

JSM buduje parking przy wsparciu Miasta

Narodowe Czytanie

Muflon Live na dwie sceny

W Teatrze im. Norwida premiera online “Pustostanu”

Złoty Samorodek

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Senator zachęca do głosowania na maszty

Trwa budowa atrakcji KPN

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
428
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%