MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Norwidzie na weekend – Przygody Rozbójnika Rumcajsa i Novecento

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 7 listopada 2012, 13:37
Aktualizacja: 14:59
Autor: org
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza 10 listopada (sobota) o godz. 16.00 do obejrzenia musicalu Katarzyny Gärtner "Przygody Rozbójnika Rumcajsa " oraz 9 i 11 listopada o godz. 19.00 na spektakl "Novecento". Na każde z tych przedstawień mamy po jednej podwójnej wejściówce – do odbioru w kasie teatru na hasło „Jelonka.com”, na godzinę przed spektaklem czyli od g. 18.00 dnia 9 i 11 listopada oraz od godz. 15.00 dnia 10 listopada.

"Przygody Rozbójnika Rumcajsa" to dynamiczne, pełne rozmachu przedstawienie z muzyką w rytmie rocka, raegge i hip-hop. Przedstawienie polecamy zarówno dziecio, jak i dorosłym. Występują: Elwira Hamerska-Kijańska Magdalena Kępińska, Elżbieta Kosecka, Iwona Lach, Anna Ludwicka-Mania, Marta Łącka, Małgorzata Osiej-Gadzina, Robert Dudzik, Andrzej Kępiński, Igor Kowalik (gościnnie), Kazimierz Krzaczkowski, Tadeusz Wnuk.


Natomiast "Novecento" jest poruszającą opowieścią o genialnym muzyku, który całe swoje życie przeżył na transoceanicznym liniowcu pływającym między Europą i Ameryką. Nigdy nie zszedł na ląd i nigdy nie opuścił swojego statku. A tę historię opowiada – nagrodzony za tę kreację – Jacek Grondowy.

Rezerwacja biletów i szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 75 64 28 130 i 75 64 28 131 oraz na stronie internetowej: www.teatrnorwida.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplicki bulwar (prawie) gotowy!  

Turystyczna niedziela bez samochodu

Utrudnienia w ruchu podczas „Gitarą i...”

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~oko 8-11-2012 6:50
Jelonko, należy poprawić baner reklamowy! Hanna ŚLESZYŃSKA, nie Śleczyńska...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chcieli wwieźć nielegalnie odpady

Bilety MZK też podrożeją?

Więcej na sprzęt dla OSP

Dyplomy wręczone

PiS apeluje do mieszkańców

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
266
Tak
24%
Nie
74%
Nie mam zdania
2%