MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W niedzielę Lemowisko z mnóstwem atrakcji

Wiadomości: Kowary
Czwartek, 21 maja 2015, 8:29
Aktualizacja: 8:31
Autor: Tar
Fot. Archiwum Jelonki.com/T. Raczyński
Po raz szósty nauczyciele i uczniowie kowarskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących zapraszają na „Lemowisko” – piknik rodzinny, który na stałe wpisał się w kalendarz majowych imprez odbywających się w mieście nad Jedlicą. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę (24 maja). Start o godzinie 14.00 na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących, przy ulicy Szkolnej.

W czasie wspólnej zabawy zaprezentują swoje talenty uczniowie kowarskich szkół. Goście będą mogli spróbować swoich sił w różnego rodzaju konkurencjach dla ciała i umysłu. Będą m.in. szachy, sudoku, a także siłowanie na rękę czy wyciskanie sztangi leżąc. Nad głowami będą latały drony a na 60-metrowym torze staną do rywalizacji spalinowe i elektryczne modele samochodów. Na stoiskach gastronomicznych będzie można skosztować pysznych domowych ciast, grillowanych kiełbasek i pieczonego dzika. – informuje Remigiusz Paluch, organizator.

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji. Jednak zapewniam, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy! – dodaje R. Paluch.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

GIS Day w szkole

O rozpadających się górach

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~mario53 21-05-2015 10:00
Fajna impreza tylko czy nazwa w jakiś sposób nawiązuje do Stanisława Lema ?
~:)) 22-05-2015 6:07
Skończyła się ostatnia debata prezydencka tych wyborów. Przed nią ujawniliśmy na portalu niezalezna.pl, że sztab Bronisława Komorowskiego przygotowywał polityków PO na komentowanie w Internecie. - Podczas debaty będziemy na bieżąco przesyłać wiadomości sms i maile z materiałami - obiecali. Tak się stało. Politycy i działacze PO umieszczali treści o identycznej treści. Co do zdania.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z wizytą w Bautzen

Dzień Patrona w Lemie

Zielone warsztaty w Leroy Merlin

Radni KO przeciw kupcom?

Stoi kolej na Kopę

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
907
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%