MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

W MDK “Jelonek” wyśpiewali patriotycznie awans na koncert galowy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 11 marca 2012, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: RED
Fot. RED
Znamy już listę wykonawców, którzy wczorajszym występem na konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Młodzieżowym Domu Kultury zasłużyli na możliwość pokazania swoich możliwości podczas koncertu galowego.

Jurorzy pod przewodnictwem Agnieszki Marszałek zakwalifikowali do koncertu galowego, który odbędzie się 19 marca o godz. 11 w sali Jeleniogórskiego Centrum Kultury następujące osoby: Teresę Wiącek, Paulinę Bocian, Gabrielę Gostkowską z Jeleniej Góry, Natalię Lis i Andżelikę Soliło z Piechowic, Dominikę Skarbek z Kowar, zespół wokalny "Five Star" z Sadów Górnych, zespół “Sordino" z Gimnazjum nr 2 w Bogatyni, Natalię Sikorzyńską z Ruszowa, zespół z Opolna Zdroju, Dominikę Kurendę z Leśnej, zespół wokalny "Oktawa", duet "Jaś i Kuba Dziuba" oraz zespół wokalny z Gimnazjum Samorządowego nr 2, a także Karola Lisieckiego i Grzegorza Oślaka (wszyscy z Bolesławca). Awansowały także Patrycja Kazimierczak i Dominika Bałuciak z Pieńska. Zaprezentują się też zespoły: Akord z Nowogrodźca, Nutki Song z Pieńska oraz zespół wokalny z Gimnazjum w Wykrotach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Roboty na Dworcowej

Harcerze z nową siedzibą

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Niewazne . 11-03-2012 11:47
:*) :*) zle zespoly i wokalistów wybraliscie , mnie sie inni pdobali :* ONP .
~ 11-03-2012 12:08
dobrze wybraliscie
~ 11-03-2012 14:47
DOLNOŚLĄZAK. Danusiu Sitek - dyrektorko MDK. Doskonale wiemy jak wiele inwencji i serca wkłada Pani w organizację warsztatów i zajęć dla młodych Jeleniogórzan. Posiadasz kierunkowe wykształcenie i niebagatelną praktykę w organizacji czasu wolnego dzieciaków. Ale to wszystko na nic. Zbyt późno zaczęłaś reklamować swoją działalność. Magistrat uczynił zarzut z tego powodu. Wg mnie ażeby uchronić MDK przed likwidacją a Ciebie przed wywaleniem z pracy musisz obowiązkowo wykonac jeszcze jeden manewr. Proszę - wzorem Kazimierza Piotrowskiego /prawdopodobnie też harcmistrza/ - uruchomić przy MDK świetlicę środowiskową wraz z kaplicą, umożliwiajacą odprawianie nabożeństw. Obowiązkowo poświęconą. Poświęconego chyba nie ruszy prezydent o,KUL-i oraz Św. Paweł.
~giczu 11-03-2012 20:52
TEŻ WYBRAŁBYM INACZEJ ! ALE TO KWESTIA GUSTU. POZA TYM SAME GIMNAZJA , JAKBY PODSTAWÓWKI NIE BYŁO I SOLISTÓW ! I GIM 1 J.G. !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Porządki przy cmentarzu

Nowa trasa przyrodnicza

Finisz remontu szpitala

Synoptycy: spodziewane ulewy

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
970
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%