Czytających: 10947

Jeżów Sudecki: W lidze nadal zawodzą

Poniedziałek, 21 września 2020, 9:15
Aktualizacja: 9:17
Drużyna Lotnika Jeżów Sudecki dobrze radzi sobie w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski, jednak w zmaganiach o punkty IV ligi zawodzi. Kolejna porażka ekipy Artura Milewskiego miała miejsce przed własną publicznością, w starciu z Konfeksem Legnica.

W 9. kolejce grupy zachodniej IV ligi przedostatni w tabeli Lotnik Jeżów Sudecki podejmował ekipę z czołówki - Konfeks Legnica. Do przerwy padł tylko jeden gol - dla gości. Po zmianie stron jeżowianie wyrównali za sprawą Suchaneckiego, jednak goście potwierdzili wyższość nad rywalem i dołożyli dwa trafienia inkasując komplet punktów. "Wejście smoka" miał Olivier Dańczak, który wszedł na boisko w 65. minucie i strzelił dwa gole.

Lotnik Jeżów Sudecki - Konfeks Legnica 1:3 (0:1)

Gole: 0:1 Wójcik 37', 1:1 Suchanecki 61', 1:2 Dańczak 68', 1:3 Dańczak 81'.

Lotnik: Marmurenko - Dulny, Saniuk, Bereźnicki, Białkowski, Górski, Karmelita, Masel, Pelowski (46' Zawadzki), Piwiński, Suchanecki.
Konfeks: Kozhukhar - A. Wójcik, K. Wójcik, Trochanowski (80' Haniecki), Swędzikiewicz, Plebaniak (46' Jazowiecki), Piotrowski (65' Dańczak), Pazio, Martinka (85' Pitner), Kowalczyk (70' Sacha), Grządkowski.
Widzów: 80.

W następnej kolejce Lotnik zagra na boisku wicelidera - w Osiecznicy z Leśnikiem (26.09, 16:00).