MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

W labiryncie mapy – już w sobotę w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 7 kwietnia 2014, 10:32
Aktualizacja: 10:34
Autor: KPN
Fot. KPN
Co to jest mapa, jak powstaje, jak działa GPS, co to jest geocaching, jak rozpoznawać kierunki świata bez użycia mapy, co to jest GIS? Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedzieć podczas sobotniego (12.04.) spotkania w Centrum Informacyjnym Karkonoskiego Parku Narodowego, przy ul. Leśnej w Karpaczu. Początek o godz. 9.00.

Karkonoski Park Narodowy we współpracy z Centrum UNEP/GRID-Warszawa przygotował na ten dzień mnóstwo bardzo pouczających atrakcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Działania proekologiczne

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ggg 8-04-2014 1:24
Znaleźli się "spece" od map... Którzy sami nawet nie wiedzą gdzie konczą się granice Karkonoskiego Parku Narodowego. A śmieci w Karkonoszach nie ma kto posprzątac. Czyżby ci znafcy map nie potrafili do nich trafić?
~ 8-04-2014 2:25
Sugeruję również , aby ci eksperci z KPN odpowiedzieli podczas zajęć także na pytania w sprawie ścieżki/trasy narto rolkowej w Sobieszowie, w której na odcinku należącym do KPN pięknie namalowano czerwoną farbą kółeczka w dziurawej nawierzchni. Ile ta inwestycja ma? 8 miesięcy, rok? Kto wygrywa te przetargi - a przecież nie było zimy prawdziwej.
~ 8-04-2014 18:18
Od początku było wiadomo, że to poroniona inwestycja. Już sam widok tych dróg z super-hiper nowoczesnego asfaltu bez żadnego odwodnienia dla każdego choć trochę znającego się na rzeczy był oczywisty, jak długo to przetrwa. Narciarzy biegowych tam praktycznie nie było tej zimy (co nie dziwi zważywszy na fakt, że bardzo trudno tam o śnieg), zato jest dużo śmieci których nie ma kto posprzątać.
~sobieszowianin 9-04-2014 23:53
I co na to wszystkie pieski ujadające wcześniej na każdy krytyczny głos na temat tych pseudo tras narciarskich? Jakoś dziwnie zamilkły. Teraz każdy powinien sam pójść i zobaczyć na własne oczy, jaką fuszerkę odstawił Karkonoski Park Narodowy w porozumieniu z pomysłodawcą tej tragicznej pomyłki.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

„Zielony” przystanek

Piątki i soboty wakacji z imprezami przy Ratuszu

Droga rowerowa w budowie

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1418
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%