MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON wiele się dzieje

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 30 listopada 2016, 7:15
Autor: KSON
Fot. Archiwum KSON
W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON odbyło się spotkanie muzyczno–teatralne z jeleniogórską aktorką Teatru „ Maska” Honoratą Magdeczko–Kapote, która zaprezentowała poezję, humor i piosenki Edith Piaf i Bułata Okudżawy oraz ze śpiewakiem Jerzym Rynkiewiczem.

Uczestnicy podziwiali kunszt sceniczny tworzenia przez aktorkę różnych strojów i postaci z jednego szala. - Piękno w czystej postaci wzruszyło każdego z nas do łez – mówiła jedna z uczestniczek Elżbieta Bukat.
Natomiast Jerzy Rynkiewicz fascynował scenicznym tenorem wykonując fragmenty znanych polskich i włoskich arii operetkowych.

Koncert rozpoczął artystyczną część działalności klubu, który funkcjonuje we wtorki i piątki w godzinach od 12.00 do 16.00 w świetlicy KSON przy ul. Osiedle Robotnicze 47A w Jeleniej Górze.
A przed uczestnikami klubu wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Goerlitz pod nazwą „Poznajemy tradycje naszych sąsiadów”. Kolejną atrakcją grudniową będzie udział w spektaklu „Tempus Fantasy” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

- Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów- mieszkańców miasta i regionu - do włączenia się w bogatą działalność programową Klubu Seniora i Wolontariusza w Jeleniej Górze – zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podpisali umowę na nowe pociągi

70 drzewek na jubileusz

Groźne zderzenie przy zjeździe do Piechowic

Roboty na Dworcowej

Senator zachęca do głosowania na maszty

Droga jak nowa

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Wsparcie dla uczniów

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
286
Tak
42%
Nie
48%
Nie wiem
10%