MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Karkonoszach lewoskrzydłowy prosto z Anglii

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 12 września 2008, 16:08
Aktualizacja: Niedziela, 14 września 2008, 0:51
Autor: JEN
Fot. Archiwum
Od wczoraj trenuje razem z Karkonoszami – Jacek Gryka (potwierdzony już dla klubu), o którym szeroko pisaliśmy w „Tygodniku Jelonka” (28 lipca br.) i Portalu Jelonka.com (29 lipca br.). Liczący 24 lata futbolista mieszka z rodziną w Witkowie. Będzie grał w naszej drużynie i studiował w Kolegium Karkonoskim.

Przypomnijmy, że Jacek miał krótką przygodę (grał jedną rundę) z Karkonoszami, kiedy spadły pięć lat temu do okręgówki. Wcześniej grał w Iskrze Witków, Górniku Wałbrzych (juniorzy), Olimpii Kamienna Góra i Czarnych Żagań. Potem występował w rezerwowej i pierwszej drużynie Haverfordwest County (Walia – I liga) oraz w Wimblendon (Anglia). W tym ostatnim klubie miał szansę na dalszy rozwój kariery, ale doznał bolesnej kontuzji śródstopia na treningu już na początku sezonu i przez prawie rok leczył tę kontuzję. Jest już w pełni sił i w Anglii już intensywnie trenował kilka razy w tygodniu, korzystając również z odnowy biologicznej i siłowni.

Jacek już podczas krótkiej gry w Karkonoszach (pamięta T. Ciepielę, M. Wojtasa, W. Bijana i P. Walczaka) dał się poznać jako dynamiczny, bardzo szybki, klasyczny lewoskrzydłowy. Bardzo się przyda trenerowi Leszkowi Dulatowi, bo po kontuzji (też śródstopia) Konrada Koguta napastników w Karkonoszach jak na lekarstwo. Nie wiadomo jednak, czy wystąpi już w meczu z BKS, w sobotę o godz. 16, ale raczej na pewno w meczu z Woskarem Szklarska Poręba o Puchar Polski w środę (17 września) o godz. 17.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tu też świętowali

Studium na początek

Radni KO przeciw kupcom?

Jubileusze małżeńskie

Terma Liga już po raz piąty!Motocykliści dla Niepodległej

Wypadek przy baniakach  

Marcin Wyrostek patriotycznie

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
832
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%