MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

W Jeleniej Górze WOŚP już 2 stycznia!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 31 grudnia 2011, 15:21
Aktualizacja: 15:24
Autor: Jakub Thauer/Petr
Za sprawą „All–ternatywy”, czyli Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zacznie grać w Jeleniej Górze już 2 stycznia 2012 r.

Tego dnia w Filharmonii Dolnośląskiej w sali im. L. Różyckiego odbędzie się koncert, w ramach którego zaprezentują się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze. Dochód z tego przedsięwzięcia w całości zasili konto Fundacji WOŚP.

- Koncert, który zorganizowaliśmy będzie wydarzeniem inaugurującym XX Finał WOŚP w Jeleniej Górze i mamy nadzieję, że w przyszłości będzie on tradycją jeleniogórskiej Wielkiej Orkiestry – mówi nam Paweł Bigus z „All-ternatywy”.

Organizatorzy zapowiadają, że cały koncert będzie utrzymany w świąteczno-noworocznym klimacie. W przerwach między występami młodych muzyków będą odbywały się licytacje. Wśród gadżetów, jakie będzie można wylicytować znajdzie się m. in. piłka z autografami piłkarzy aktualnego lidera Ekstraklasy – Śląska Wrocław czy książka Jurka Owsiaka pt. „Róbta co chceta”. Koncert poprowadzą Agnieszka Cel z PSM oraz Filip Kostka z „All-ternatywy”. Start, godz. 18:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Walczyli o Puchar Wójta

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~ 31-12-2011 23:47
to zrób coś lepszego niż Owsiak dla szpitali i chorych dzieci. A później mów precz
~robertt 1-01-2012 2:38
WOŚP piękna sprawa,tylko dlaczego póżniej aby dostać się do specjalisty trzeba czekać 1-3 lata.
~M. 1-01-2012 11:02
Po pierwsze- WOŚP jest ósmego stycznia, droga Redakcjo... Po drugie- do tych trzech bardzo mądrych, obeznanych, pracowitych osób, które zostawiły swe jakże inteligentne komentarze nade mną- z całego serca wam nie życzę, aby wasze dzieci kiedykolwiek wymagały jakiejś poważnej hospitalizacji. Jeśli jednak już do tego dojdzie, to mam nadzieję, że zdrowie, a nawet życie, uratuje im sprzęt zakupiony przez fundacje Jurka Owsiaka. Ludzie ! Ten koleś jest WIELKI !!!! On wkłada w to całe swoje serce, i ludzie, którzy to serce mają po prostu to widzą :) Krytycy się znaleźli ;P Ruszyć 4 litery i spróbować zorganizować coś takiego! Wszyscy tacy mądrzy, a palcem nie kiwną. A nawet jeśli p. Owsiak jakąś część przeznaczał dla siebie, to jemu się to po prostu należy za to co robi !!!
~123 1-01-2012 16:34
Finał jest 8., ale koncert w filharmonii 2. stycznia.
~mama9 1-01-2012 17:14
Moje dziecko było chore i miało poważną operację, na sali na której przebywało moje dziecko był również sprzęt od WOŚP. Dzięki temu operacja mojego dziecka była możliwa. Dlatego jestem wdzięczna Owsiakowi, całej Orkiestrze i wszystkim którzy choćby złotówkę ofiarowali na tą akcję dla chorych dzieci.
~xxx 1-01-2012 17:45
zgadzam si e z mamą9 bo jak byśmy liczyli na p...łów z rządu czy ratusza to było połowe z nas !!!
~mamaWiki 1-01-2012 19:55
Moje dziecko jako noworodek miało operację w CZD w Wa-wie i jakież było moje zdziwienie, że taka klinika, ponoć najlepsza w polsce, jest w większości wyposażona w sprzęty z WOŚP... aż strach pomyśleć, co by było, gdyby nie Owsiak... wtedy właśnie doceniłam, to co rozkręcił jeden człowiek - jeden czlowiek z charyzmą, a zrobił więcej, niż nie jeden nasz minister, cały rząd i wogóle...
~kimzongtusk 1-01-2012 21:05
owsiak sprzęt a rząd niech kupi ze 20 audików bo nie mają czym jeździć biedaki, biura poselskie po 500 zł. podwyżki na każde biuro w polsce jakby h.. wie co ta robili, aha a posłom po 15 tys. + 4 tys na paliwo bo drożeje.
~czoban 1-01-2012 21:55
100% poparcie dla WOŚP, Jurka i wielkie gratulacje dla tych którym się chce chcieć.... dla tych którzy nie patrzą na pogodę tylko z puszkami dają darmową lekcję bycia kimś lepszym. Z noworocznymi życzeniami optymizmu i zadowolenia z siebie pozdrawiam MB
~oz1 1-01-2012 22:27
Jesli ktoś wyzywa J.Owsiaka to niech idzie na OIOM noworotkowy np w jelenie i zobaczy jaki jest sprzęt i od kogo bo 90% sprzętu ratującym życie jest właśnie dzięki WOŚP gdyby nie wielka orkiestra to wiele dzieci a w szczególności wcześniaki nie mieli by szans na przeżycie.......Wszystkim pustkom co piszą te głupoty życze żeby ich dzieci znalazły się na Oiomie to wówczas może docenia to co robi J.Owsiak
~sqandal 2-01-2012 8:30
To robi owsiak to ma robić rząd i NFZ a Wy lepiej zbierajcie pieniądze ( cudze ) cały rok , dziadostwo i tyle
~!!!!!!!!!!! 2-01-2012 9:08
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 08.01.2012 godz. 15.00 godz. 15.00 - Kawiarnia MUZA: koncert w wykonaniu solistów i zespołów ODK: zespół „Agat", „Jeleniogórzanie", „Marzenie", soliści Estrady dziecięcej ODK, dziecięce zespoły taneczne, pary tańca towarzyskiego godz. 17.30 - sala kameralna: „Wesołą nowinę bracia słuchajcie" - premiera spektaklu w wykonaniu dziecięcej grupy teatralnej „Gzygzak" Spektakl powstał na podstawie tekstów Wandy Chotomskiej pod opieką artystyczną Jacka Paruszyńskiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Nie ma rady na wandali?

Obieżyświat w Lwówku

Śmierć na żwirowni

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%