MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Jeleniej Górze WOŚP już 2 stycznia!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 31 grudnia 2011, 15:21
Aktualizacja: 15:24
Autor: Jakub Thauer/Petr
Za sprawą „All–ternatywy”, czyli Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zacznie grać w Jeleniej Górze już 2 stycznia 2012 r.

Tego dnia w Filharmonii Dolnośląskiej w sali im. L. Różyckiego odbędzie się koncert, w ramach którego zaprezentują się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze. Dochód z tego przedsięwzięcia w całości zasili konto Fundacji WOŚP.

- Koncert, który zorganizowaliśmy będzie wydarzeniem inaugurującym XX Finał WOŚP w Jeleniej Górze i mamy nadzieję, że w przyszłości będzie on tradycją jeleniogórskiej Wielkiej Orkiestry – mówi nam Paweł Bigus z „All-ternatywy”.

Organizatorzy zapowiadają, że cały koncert będzie utrzymany w świąteczno-noworocznym klimacie. W przerwach między występami młodych muzyków będą odbywały się licytacje. Wśród gadżetów, jakie będzie można wylicytować znajdzie się m. in. piłka z autografami piłkarzy aktualnego lidera Ekstraklasy – Śląska Wrocław czy książka Jurka Owsiaka pt. „Róbta co chceta”. Koncert poprowadzą Agnieszka Cel z PSM oraz Filip Kostka z „All-ternatywy”. Start, godz. 18:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja audi i opla

Co z tym SOR–em?

Wodnik: woda z Grabarowa jest czysta

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~ 31-12-2011 23:47
to zrób coś lepszego niż Owsiak dla szpitali i chorych dzieci. A później mów precz
~robertt 1-01-2012 2:38
WOŚP piękna sprawa,tylko dlaczego póżniej aby dostać się do specjalisty trzeba czekać 1-3 lata.
~M. 1-01-2012 11:02
Po pierwsze- WOŚP jest ósmego stycznia, droga Redakcjo... Po drugie- do tych trzech bardzo mądrych, obeznanych, pracowitych osób, które zostawiły swe jakże inteligentne komentarze nade mną- z całego serca wam nie życzę, aby wasze dzieci kiedykolwiek wymagały jakiejś poważnej hospitalizacji. Jeśli jednak już do tego dojdzie, to mam nadzieję, że zdrowie, a nawet życie, uratuje im sprzęt zakupiony przez fundacje Jurka Owsiaka. Ludzie ! Ten koleś jest WIELKI !!!! On wkłada w to całe swoje serce, i ludzie, którzy to serce mają po prostu to widzą :) Krytycy się znaleźli ;P Ruszyć 4 litery i spróbować zorganizować coś takiego! Wszyscy tacy mądrzy, a palcem nie kiwną. A nawet jeśli p. Owsiak jakąś część przeznaczał dla siebie, to jemu się to po prostu należy za to co robi !!!
~123 1-01-2012 16:34
Finał jest 8., ale koncert w filharmonii 2. stycznia.
~mama9 1-01-2012 17:14
Moje dziecko było chore i miało poważną operację, na sali na której przebywało moje dziecko był również sprzęt od WOŚP. Dzięki temu operacja mojego dziecka była możliwa. Dlatego jestem wdzięczna Owsiakowi, całej Orkiestrze i wszystkim którzy choćby złotówkę ofiarowali na tą akcję dla chorych dzieci.
~xxx 1-01-2012 17:45
zgadzam si e z mamą9 bo jak byśmy liczyli na pedałów z rządu czy ratusza to było połowe z nas !!!
~mamaWiki 1-01-2012 19:55
Moje dziecko jako noworodek miało operację w CZD w Wa-wie i jakież było moje zdziwienie, że taka klinika, ponoć najlepsza w polsce, jest w większości wyposażona w sprzęty z WOŚP... aż strach pomyśleć, co by było, gdyby nie Owsiak... wtedy właśnie doceniłam, to co rozkręcił jeden człowiek - jeden czlowiek z charyzmą, a zrobił więcej, niż nie jeden nasz minister, cały rząd i wogóle...
~kimzongtusk 1-01-2012 21:05
owsiak sprzęt a rząd niech kupi ze 20 audików bo nie mają czym jeździć biedaki, biura poselskie po 500 zł. podwyżki na każde biuro w polsce jakby h.. wie co ta robili, aha a posłom po 15 tys. + 4 tys na paliwo bo drożeje.
~czoban 1-01-2012 21:55
100% poparcie dla WOŚP, Jurka i wielkie gratulacje dla tych którym się chce chcieć.... dla tych którzy nie patrzą na pogodę tylko z puszkami dają darmową lekcję bycia kimś lepszym. Z noworocznymi życzeniami optymizmu i zadowolenia z siebie pozdrawiam MB
~oz1 1-01-2012 22:27
Jesli ktoś wyzywa J.Owsiaka to niech idzie na OIOM noworotkowy np w jelenie i zobaczy jaki jest sprzęt i od kogo bo 90% sprzętu ratującym życie jest właśnie dzięki WOŚP gdyby nie wielka orkiestra to wiele dzieci a w szczególności wcześniaki nie mieli by szans na przeżycie.......Wszystkim pustkom co piszą te głupoty życze żeby ich dzieci znalazły się na Oiomie to wówczas może docenia to co robi J.Owsiak
~sqandal 2-01-2012 8:30
To robi owsiak to ma robić rząd i NFZ a Wy lepiej zbierajcie pieniądze ( cudze ) cały rok , dziadostwo i tyle
~!!!!!!!!!!! 2-01-2012 9:08
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 08.01.2012 godz. 15.00 godz. 15.00 - Kawiarnia MUZA: koncert w wykonaniu solistów i zespołów ODK: zespół „Agat", „Jeleniogórzanie", „Marzenie", soliści Estrady dziecięcej ODK, dziecięce zespoły taneczne, pary tańca towarzyskiego godz. 17.30 - sala kameralna: „Wesołą nowinę bracia słuchajcie" - premiera spektaklu w wykonaniu dziecięcej grupy teatralnej „Gzygzak" Spektakl powstał na podstawie tekstów Wandy Chotomskiej pod opieką artystyczną Jacka Paruszyńskiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamknięty szlak przez Czeską Kładkę

Szlakiem kowarskich sanatoriów

Giną woreczki na psie odchody

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

Przez ludzi zginęły rodziny pszczele  

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
863
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%