MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

W II Siatkarskim Turnieju Rad Młodzieżowych najlepsi zawodnicy ze stolicy Karkonoszy

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 15:08
Aktualizacja: 15:12
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W pierwszą sobotę kwietnia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej rozegrano turniej rad młodzieżowych w siatkówkę. W drugiej edycji uczestniczyły ekipy z Jeleniej Góry, Żarowa, Świdnicy, Żmigrodu, Długołęki oraz gospodarze, czyli MRM Jaworzyna Śląska.

Drużyny podzielono na dwie grupy, w której każdy grał z każdym. Najlepsze dwie ekipy awansowały do półfinału, zwycięzcy grali o pierwsze miejsce, a pokonani o trzecie. Poziom sportowy był dużo wyższy niż rok wcześniej i emocji sportowych nie brakowało. Nie brakowało elementów integracyjnych i kto wie, czy to nie był najważniejszy cel spotkania młodych ludzi z Dolnego Śląska. W finale spotkały się drużyny z Żarowa i Jeleniej Góry. Zwyciężyli Ci drudzy i to oni odebrali puchar dla najlepszych.

Na koniec rozegrano spotkanie towarzyskie pomiędzy jaworzyńskimi samorządowcami a wspólną ekipą złożoną z przedstawicieli wszystkich drużyn. Ekipa prowadzona przez burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza, okazała się lepsza od młodzieży i obroniła honor Jaworzyny Śląskiej. Sędzią zawodów był Marcin Kruk. Puchary i dyplomy na zakończenie zmagań sportowych wręczali: Grzegorz Grzegorzewicz – burmistrz Jaworzyny Śląskiej, Karolina Kozakiewicz – przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej i Sebastian Grajaszek – opiekun MRM.

Wręczono również dwa wyróżnienia indywidualne. Otrzymali je: Michał Myrta – najlepszy zawodnik turnieju oraz Stanisław Partyka – nagroda fair play.

Ogłoszenia

Czytaj również

To będzie siatkarskie zakończenie wakacji

Trenowali na francuskiej ziemi

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 8-04-2013 19:51
Gratulacje dla członków All-ternatywy.!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bardzo słabe wyniki matur

Wbiegną na Przełęcz Okraj

Grand Prix Polonia 2020 za nami

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Powalczą z rywalami i własnymi słabościami

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
870
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%