MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W II Siatkarskim Turnieju Rad Młodzieżowych najlepsi zawodnicy ze stolicy Karkonoszy

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 15:08
Aktualizacja: 15:12
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W pierwszą sobotę kwietnia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej rozegrano turniej rad młodzieżowych w siatkówkę. W drugiej edycji uczestniczyły ekipy z Jeleniej Góry, Żarowa, Świdnicy, Żmigrodu, Długołęki oraz gospodarze, czyli MRM Jaworzyna Śląska.

Drużyny podzielono na dwie grupy, w której każdy grał z każdym. Najlepsze dwie ekipy awansowały do półfinału, zwycięzcy grali o pierwsze miejsce, a pokonani o trzecie. Poziom sportowy był dużo wyższy niż rok wcześniej i emocji sportowych nie brakowało. Nie brakowało elementów integracyjnych i kto wie, czy to nie był najważniejszy cel spotkania młodych ludzi z Dolnego Śląska. W finale spotkały się drużyny z Żarowa i Jeleniej Góry. Zwyciężyli Ci drudzy i to oni odebrali puchar dla najlepszych.

Na koniec rozegrano spotkanie towarzyskie pomiędzy jaworzyńskimi samorządowcami a wspólną ekipą złożoną z przedstawicieli wszystkich drużyn. Ekipa prowadzona przez burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza, okazała się lepsza od młodzieży i obroniła honor Jaworzyny Śląskiej. Sędzią zawodów był Marcin Kruk. Puchary i dyplomy na zakończenie zmagań sportowych wręczali: Grzegorz Grzegorzewicz – burmistrz Jaworzyny Śląskiej, Karolina Kozakiewicz – przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej i Sebastian Grajaszek – opiekun MRM.

Wręczono również dwa wyróżnienia indywidualne. Otrzymali je: Michał Myrta – najlepszy zawodnik turnieju oraz Stanisław Partyka – nagroda fair play.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dyktando z "ucztą zmysłów"

Ferie z MOS–em zakończone

Posłanka Czernow o budżecie państwa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 8-04-2013 19:51
Gratulacje dla członków All-ternatywy.!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zjawiskowa PGE Nocna 11

Półmaraton w kwietniu

To dzieje się naprawdę!

Rada za zmianą nazwy powiatu

Historyczny sukces naszej dwójki

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
1139
Tak
59%
Nie
37%
Nie wiem
4%