MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W drzewo o świcie

Wiadomości: REGION LWÓWECKI
Niedziela, 25 kwietnia 2010, 18:37
Aktualizacja: 18:38
Autor: KAM
Dziś około godziny 4.40 strażacy z Lwówka zostali powiadomieni o wypadku w Golejowie. Wskutek uderzenia auta w pień dwóch mężczyzn zostało przewiezionych do szpitala w Lwówku Śląskim.

Nad ranem samochód marki Volkswagen Pasat najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Jako pierwsi na miejsce wypadku przyjechali medycy z pogotowia ratunkowego, którzy udzielili pomocy jednemu z poszkodowanych, który zdołał wyjść z rozbitego samochodu o własnych siłach. Drugi z mężczyzn nie był w stanie wyjść sam. Wyciągnęli go strażacy przy użyciu specjalnego sprzętu.

- Do wypadku pojechał jeden zastęp strażaków z Lwówka, na miejscu byli też policjanci, którzy zabezpieczali miejsce wypadku – mówi oficer dyżurna PSP w Lwówku Śląskim Zofia Putyra.

Policjanci z Lwówka Śląskiego szczegółowo wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Po akcji „Czysty chodnik”

Radni KO za podwyżkami

Samochód wjechał w słup

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ZABOBRZANIN 25-04-2010 19:58
Sie ma sie jeżdzi... Dali mózg ale do noszenia nie do myślenia do wypełnienia czaszki...! Ewentualnie nagle i w te pędy wyszły na drogę te drzewa co stały tam od dziesiątków lat...
~A 25-04-2010 20:24
Wyciąć wszystkie drzewa na trasie Jelenia Góra - Lwówek Śląski!!!
~_Łowca byków 25-04-2010 20:30
(...) Nad ranem samochód marki Volkswagen Pasat najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze wjechał do rowu i uderzył w drzewo. (...) No tak, o tej porze to większość ludzi śpi i niektórzy kierowcy też, a ich auta biorą wszystko w swoje koła. Ten model niestety nie dał rady. ;-)
~eh 25-04-2010 20:52
ile jeszcze musi byc wypadków i ile musi zginąć osób na tej feralnej drodze, żeby ją naprawili i poszerzyli? toż to międzynarodowa droga - jedyna sensowna trasa w kierunku ZG ... druga sprawa to "pomniki przyrody" które powoli dzięki krzyżom stają się "pomnikami pamięci"
rymcycymcy 26-04-2010 2:16
Ja zawsze staram się dostosować prędkość do panujących warunków ...a dla mnie każde warunki są znakomite :) Szkoda, że miśki tego nie rozumieją ;)
~ 26-04-2010 5:45
rymcycymcy miśki to rozumieją dlatego zatrzymują cię żeby pogratulować mistrzostwa w prowadzeniu malucha.
Smart 26-04-2010 8:40
Do A: Nieprawda! Wyciąć wszystkie drzewa nawet te w lesie, bo jakiś idiota może wejść na któreś i sobie jeszcze coś zrobi!
~DO SMART 26-04-2010 8:52
Nie pszsadzaj bo niektóre dzewa naprawde rosną zbyt blisko drogi powodując spore zagrożenie dlatego powinno się je usunąc bo ty tym swoim smartem jak pociskasz to masz full placu a jak juz się jedzie dużym gabarytem to naprawde robi się b wasko

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Bilety MZK też podrożeją?

Kolizja na zakręcie

PiS apeluje do mieszkańców

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
450
Tak
22%
Nie
76%
Nie mam zdania
2%