MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W drzewo o świcie

Wiadomości: REGION LWÓWECKI
Niedziela, 25 kwietnia 2010, 18:37
Aktualizacja: 18:38
Autor: KAM
Dziś około godziny 4.40 strażacy z Lwówka zostali powiadomieni o wypadku w Golejowie. Wskutek uderzenia auta w pień dwóch mężczyzn zostało przewiezionych do szpitala w Lwówku Śląskim.

Nad ranem samochód marki Volkswagen Pasat najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Jako pierwsi na miejsce wypadku przyjechali medycy z pogotowia ratunkowego, którzy udzielili pomocy jednemu z poszkodowanych, który zdołał wyjść z rozbitego samochodu o własnych siłach. Drugi z mężczyzn nie był w stanie wyjść sam. Wyciągnęli go strażacy przy użyciu specjalnego sprzętu.

- Do wypadku pojechał jeden zastęp strażaków z Lwówka, na miejscu byli też policjanci, którzy zabezpieczali miejsce wypadku – mówi oficer dyżurna PSP w Lwówku Śląskim Zofia Putyra.

Policjanci z Lwówka Śląskiego szczegółowo wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przywłaszczył plecak – stanie przed sądem

Areszt za znęcanie się nad byłą partnerką

Zwłoki na przystanku autobusowym

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ZABOBRZANIN 25-04-2010 19:58
Sie ma sie jeżdzi... Dali mózg ale do noszenia nie do myślenia do wypełnienia czaszki...! Ewentualnie nagle i w te pędy wyszły na drogę te drzewa co stały tam od dziesiątków lat...
~A 25-04-2010 20:24
Wyciąć wszystkie drzewa na trasie Jelenia Góra - Lwówek Śląski!!!
~_Łowca byków 25-04-2010 20:30
(...) Nad ranem samochód marki Volkswagen Pasat najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze wjechał do rowu i uderzył w drzewo. (...) No tak, o tej porze to większość ludzi śpi i niektórzy kierowcy też, a ich auta biorą wszystko w swoje koła. Ten model niestety nie dał rady. ;-)
~eh 25-04-2010 20:52
ile jeszcze musi byc wypadków i ile musi zginąć osób na tej feralnej drodze, żeby ją naprawili i poszerzyli? toż to międzynarodowa droga - jedyna sensowna trasa w kierunku ZG ... druga sprawa to "pomniki przyrody" które powoli dzięki krzyżom stają się "pomnikami pamięci"
rymcycymcy 26-04-2010 2:16
Ja zawsze staram się dostosować prędkość do panujących warunków ...a dla mnie każde warunki są znakomite :) Szkoda, że miśki tego nie rozumieją ;)
~ 26-04-2010 5:45
rymcycymcy miśki to rozumieją dlatego zatrzymują cię żeby pogratulować mistrzostwa w prowadzeniu malucha.
Smart 26-04-2010 8:40
Do A: Nieprawda! Wyciąć wszystkie drzewa nawet te w lesie, bo jakiś idiota może wejść na któreś i sobie jeszcze coś zrobi!
~DO SMART 26-04-2010 8:52
Nie pszsadzaj bo niektóre dzewa naprawde rosną zbyt blisko drogi powodując spore zagrożenie dlatego powinno się je usunąc bo ty tym swoim smartem jak pociskasz to masz full placu a jak juz się jedzie dużym gabarytem to naprawde robi się b wasko

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Widowiskowy duet w Sokolich Górach

Większość za zmianą

Wandalizm czy profanacja?

Oszust znów wyłudził dużą sumę pieniędzy!

Pożar wiaty w Kowarach

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
581
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%