MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

W "Czwórce" trzylatki wkroczyły w świat przedszkolny

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 26 października 2013, 7:23
Aktualizacja: Niedziela, 27 października 2013, 7:53
Autor: Mea
Fot. Mea
Pasowanie na przedszkolaka i występy trzylatków odbyły się wczoraj (25.10.) w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Jeleniej Górze. – To ważny dzień w życiu tych maluchów – mówiła Wioletta Pyrzanowska, dyrektor tej placówki.

Dzieci od września poznawały przedszkole oraz koleżanki i kolegów z grupy. – 25. przedszkolaków (ośmiu chłopców i siedemnaście dziewczynek) z wychowawczynią przygotowało pod kierunkiem swojej wychowawczyni program artystyczny. Była to pierwsza ich uroczystość. Zaprosili na nią rodziców i dziadków. Po występach złożyli przysięgę przedszkolaka – powiedziała Wioletta Pyrzanowska.

- Fajnie jest w przedszkolu, są mili koledzy, koleżanki i ładne zabawki. Zaprzyjaźniłam się już z Kalinką, a moją ulubioną zabawką jest zielony żółwik. Dla rodziców zaśpiewałam „Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę” – zaśpiewała Jagódka.

- Dobrze jest w przedszkolu, jest na przykład taki super traktor. No i mogliśmy zaśpiewać rodzicom ładne piosenki, i zatańczyć – podkreślał Mateusz.

Rodzice byli dumni ze swoich pociech. – Przedszkole jest super, rodzice byli chyba bardziej przejęci pasowaniem niż dzieci, bo razem w domu przygotowywaliśmy się do występów – mówiła Barbara Lenart, mama Blanki.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmieci przy drodze na Perłę Zachodu

Przebudowa drogi nr 2273D

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Tak nie wolno parkować!

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Ulica Nadbrzeżna już w nowej odsłonie  

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Czyżby Andrzej Duda?

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
616
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%