MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Czechach o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry

Wiadomości: Harrachov (Czechy)
Wtorek, 4 października 2016, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
W czeskim Harrachovie w niedzielę (2.10) odbył się turniej golfowy o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry. Wzięło w nim udział niemal 50 pasjonatów golfa – dyscypliny sportu, która dopiero „raczkuje” na naszym terenie, ale plany członków Golf Clubu Jelenia Góra są ambitne.

Turniej o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry odbył się w super atmosferze i wspaniałej pogodzie – wyznali organizatorzy. Pole golfowe w Harrachovie ma pojemność 40 grających jednakże chętnych do gry było dużo więcej, w turnieju wzięło udział 48 golfistów z Polski i Czech.

Puchar Prezydenta zdobył najlepszy golfista jeleniogórskiego klubu Errol Mills, który został jednocześnie mistrzem klubu w roku 2016. Wicemistrzostwo przypadło Leonardowi Łąckiemu, a na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Łapiński.

“Hole in one” to trafienie do dołka za pierwszym uderzeniem, zazwyczaj zdarza się to, ale bardzo rzadko na dołkach PAR 3, to znaczy że, limit uderzeń ustalony przez projektanta pola na tym dołku to trzy uderzenia. Piłka pokonała ponad 130 metrów, żeby wylądować w dołku po pierwszym uderzeniu. Tego wyczynu dokonał również Errol Mills – dodają organizatorzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mamy brąz!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Ruszyły zapisy na VIII Półmaraton Jeleniogórski

Chcą powtórki wyborów!

Rok niespełnionych obietnic

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Siatkówka dla każdego

Hania Kobylska mistrzynią Polski!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
575
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%