MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Cieplicach o zdrowiu i ekologii

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 15 maja 2017, 7:19
Aktualizacja: Wtorek, 16 maja 2017, 7:39
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami III Cieplicki Maraton Ekologiczny „Wybieram zdrowie”, który odbył się wczoraj (14.05) na Placu Piastowskim, a wśród wystawców były instytucje i organizacje promujące zdrowy tryb życia.

Chętni mogli zbadać poziomu cukru, ciśnienie tętnicze, słuch, a także skorzystać z zabiegów takich, jak: fala uderzeniowa, Vocastimu (terapia w leczeniu zaburzeń mowy), aerozole na oczy wodą termalną, komputerowa analiza rozkładu sił i równowagi ciała, badanie składu i masy ciała czy masaże. Nie zabrakło też wykładu, który wygłosił dr med. Robert Malamon „O czerniaku od A do Z”.

Skoro mowa o zdrowiu, to nie mogło zabraknąć akcji poboru krwi, a także propozycji prowadzenia aktywnego trybu życia poprzez ćwiczenia zumby, jogi, ćwiczeń na trampolinie, pokazu sztuk walki, nordic walking i wielu innych. Niedzielny pobyt w Cieplicach starała się umilić kapela Schmidt Band, więc impreza trafiła szczególnie w gusta seniorów, w tym kuracjuszy.

Cieplicki Maraton Zdrowia, organizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Chorym im. Jana Musiała, odbył się w ramach 44. Wiosny Cieplickiej.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

GIS Day w szkole

Radni KO przeciw kupcom?

Studium na początek

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Kolizja trzech aut w Radomierzu

Jubileusze małżeńskie

Przetarg anulowany  

Patriotycznie przy ognisku

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%