MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Bursie na sportowo

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 7 czerwca 2019, 6:01
Aktualizacja: Sobota, 8 czerwca 2019, 9:41
Autor: BS 1
Fot. BS 1/Piotr Mrygłodowicz
Na dziedzińcu Bursy Szkolnej nr 1 w Jeleniej Górze odbył się po raz kolejny Rodzinny Piknik Sportowy.
Była to nie tylko świetna okazja, by ciekawie i aktywnie spędzić swój wolny czas, ale też sposobność do integracji wychowanków, ich rodziców i nauczycieli – wychowawców.

Impreza miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia, dlatego jej główną atrakcją były drużynowe zawody sportowe. Takie konkurencje jak: toczenie opony, „spacer narciarza” czy przeciąganie liny to tylko niektóre z wyzwań jakie czekały na uczestników. Wszystkie drużyny w nagrodę otrzymały drobne upominki ufundowane przez firmę Usługi Elektrotechniczne Krzysztof Pater oraz firmie Mobile Football, a dodatkowo zwycięzcy zdobyli wejściówki do kompleksu basenów termalnych Termy Cieplickie przekazane przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Samej spółce Termy Cieplickie dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy poprzez udostępnienie sprzętu do gry „Archery Zone”.

Na zakończenie odbył się towarzyski mecz w siatkówkę „Wychowawcy versus Wychowankowie”, w którym, nie bez trudu zwyciężyła młodzież.

Oprócz zawodów uczestnicy korzystając z pięknej pogody mogli wspólnie grillować i biesiadować. Jako, że to już ostatnia impreza w tym roku szkolnym, odbyło się podsumowanie semestru i wręczenie podziękowań dla zaangażowanych w wolontariat wychowanków.

Twoja reakcja na artykuł?

11
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

60 – lecie Towarzystwa Karkonoskiego  

Spór o edukację seksualną

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Wirtuozi jazzu

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Przeciw inwazji śmieci

Wyniki głosowania w jeleniogórskim BO  

Park już gotowy

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
784
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%