VII Kolejka II rundy Ligi Siatkówki Amatorów TKKF Orle

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 23 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 23 marca 2007, 20:25
Tylko trzy mecze odbyły się w VII kolejce II rundy Ligi Siatkówki Amatorów TKKF w siatkówce. Po zwycięstwie nad Politechniką na pozycję lidera awansowało Kolegium Karkonoskie. Niespodziewanej porażki w meczu z Akademią Ekonomiczną doznał Schwarzkopf. Jego słabość wykorzystała Elka, która po zwycięstwie nad najsłabszym zespołem ligi II LO awansowała na czwartą lokatę w lidze.

~gali 24-03-2007 11:30
stało sie to co stacx sie musiało raz zdobytej pozycji lidera kolegium nie odda nigdy
~jb-ELKA 24-03-2007 16:21
Zawodnicy II LO mimo przegrywanych meczy cieszą sie każdą udaną akcją, grają fer, są przykładem dla innych zespołów jak kulturalnie zachowywać się na boisku, proponuję ufundować dla II LO puchar za radosną grę,
~reziasty 24-03-2007 23:31
Ogólnie... kazdy mlody zawodnik grajacy w siatkowke, z kazdej dobrej, udanej akcji i zdobytego punkta cieszy sie... Przykladem sa tak jak wyzej zostalo napisane chlopaki z Norwida, albo UKS'u!
~freju 25-03-2007 0:42
W imieniu siatkarzy II LO serdecznie dziękujemy drużynie eLka-Bujak za uznanie. Mecze z wami to sama przyjemnosc, nie ma chamstwa, radosc z kazdej udanej akcji i czysto-siatkarska atmosfera :D
~kpax 25-03-2007 13:49
jasne ze fajnie jak zabawa przewaza nad dzikim zawzieciem.. ech gdyby tak wszyscy ..ale niestety niektorym zawsze bedzie na dekiel walilo ... nie poradzimy ;&gt;
~gali 25-03-2007 20:59
w pełni sie zgadzam z kpax chyba wszyscy wiemy o kim on mówi, fajnie ze ta pochwała wypłyneła z ust trenera elki
~Musial 25-03-2007 23:47
z naszym stosunkiem setow nie pozostaje nic jak sie smiac ;D
~lj 26-03-2007 20:58
Akad.Ekon- Elka 1 : 3,
~Zip 26-03-2007 21:08
Polibuda 3:1 UKS ! Mecz bardzo zaciety trzeba przyznac, sety wygrywane do okolo 23 pkt... Sporo widowiskowych akcji z obu stron! Bardzo sie fajnie gralo!
~gali 27-03-2007 15:13
taka pogoda sie utrzyma to zaraz po swietach mozna ruszac z plazą po co czkac do maja, w maju mozna zorganizowac turniej otwierajacy sezon
~kpax 27-03-2007 22:11
smc-kolegium 1:3 ;/ .. w awaryjnym składzie co prawda ale trudno przebolec ostatni set gdy przy 22:17 dalismy d... ; jak to ktos powiedzial - czasami lepsi przegrywają ;&gt;&gt; nic dodac ... grrr..
~KK 28-03-2007 16:29
Lepsi:) kpax wy zawsze w awaryjnym składzie gracie Ciency jestescie i tyle
~gali 28-03-2007 21:38
kpax ile było w tym czwartym secie 21:13 jezeli dobrze pamietam, ale mecz byl słaby szkoda troche ale zwyciestwo zbliza do ostatecznego rozwiązania jakim jest sukces kolegium jak mowilem raz zdobytego prowadzenie nie oddamy nigdy
~kpax 28-03-2007 23:36
KK ty tez jestes awaryjny;) gali - czasami oddacie ;&gt;
~musial 28-03-2007 23:46
radze pomyslec drugi raz :P macie jeszcze mecz z faworytami nagrody za radosna gre lol
~gali 29-03-2007 15:25
oj kpax nie mamy z kim oddac tego prowadzenia, i juz pora szykowac sie do plazy
~Kamson 31-03-2007 10:34
Końcówka rundy należy do Kolegium.. co nie Gali ?:D co do plaży tez sie zgadzam :D trzeba sie szykowac do Akademickim Mistrzostw na plazy :D pozdroski :)