MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

V Weekend z Adrenaliną

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 17 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 15:03
Autor: Damian Milko
Fot. Damian Milko
Trzeci weekend lipca został nazwany Weekendem z Adrenaliną. Dlaczego?

Wszystko za sprawą emocji jakie towarzyszyły cyklowi imprez zorganizowanych w Szklarskiej Porębie. Piątek, sobota i niedziela to dni "podwyższonego ryzyka", ale tylko z nazwy.
Organizator zapewniał, że mimo pozornego niebezpieczeństwa wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, tak aby uniknąć wypadków. Za to emocje gwarantowane. Wszystko rozpoczęło się w piątek od Lata z Jedynką i wieczornego koncertu "Zakopower". O godzinie 22 zorganizowano IV Nocny Leśny Turniej Tenisa o Puchar Trójki w Hotelu Las. Udany prolog był wstępem do "kluczowej" soboty. W ten dzień zorganizowano V Mistrzostwa Karkonoszy w Bungy Jumping. Jury oceniało styl skoku, ale przede wszystkim przebranie, które było główną atrakcją. Skakał listonosz rozrzucający listy, strażak, snowboardzista, żołnierz, śnieżynka, plaga egipska, anioł i inni. Nie zabrakło też kobiety "kucharki" oraz skaczących par. Nie lada emocje wzbudziła zwycięska para przebrana za telefon z ładowarką. Podczas lotu ładowarka odczepiła się od liny. Okazało się to trikiem zawodników, gdyż osoba bez przebrania została u góry, natomiast w skoku uczestniczyła sama "atrapa". Zaciętą rywalizację sprawiał też fakt, że do wygrania było 2,5 tysiąca złotych. Pozostali uczestnicy dostali nagrody rzeczowe. Dzień zakończył się koncertem Fisz - Tworzywo Sztuczne oraz pokazem tancerzy ognia. Niedzielnych emocji dostarczały Mistrzostwa Szklarskiej Poręby w Siatkówce Plażowej oraz Pontonowe Mistrzostwa Karkonoszy. Muzyczną rozrywkę zapewnił koncert townpipe Big Band z Heidenau.

Oprócz specyficznych atrakcji każdego dnia można było skakać na bungy, uczestniczyć w szkole górskiej oraz paintballu. Dzieci mogły skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego placu zabaw.

Ogłoszenia

Czytaj również

Maszerowali dla WTZ

Przesyłka za duża, żeby wysłać ją kurierem? Jest na to sposób

Będzie bezpieczniej

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Łukasz (Soldier) 19-07-2005 13:11
Fajnie się leci. Naprawde polecam wszystkim. Wystarczy się "położyć" na powietrzu i już wszystko dieje się samo ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Ogólnopolski Rajd Granica 2019 trwa w najlepsze!

Będzie remont odwodnienia

Ostrożnie podczas wędrówki na Okraj

Protest pod sądem

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
167
Tak
77%
Nie
19%
Nie mam zdania
4%