MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Uwaga na fałszywych pracowników Taurona

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 4 lutego 2012, 8:33
Aktualizacja: 8:34
Autor: Agrafka
W Jeleniej Górze osoby podszywające się pod pracowników Taurona próbują wyłudzić od mieszkańców dane o ich dochodach.

Coraz więcej sygnałów od mieszkańców Jeleniej Góry pojawia się, że rzekomi pracownicy firmy Tauron pukają do ich drzwi i proszą o podanie danych o dochodach. Przedstawiciele Taurona informują, że nie prowadzą żadnej akcji polegającej na zbieraniu podobnych informacji. Takie przypadki powinny zostać zgłoszone na policję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wandalizm czy profanacja?

Dolnośląskie obwody łowieckie

Nowy dyrektor WORD

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~taurończyk 4-02-2012 9:57
istnieją 2 kategorie 'fałszywych pracowników Taurona', media piszą tylko o domokrążców a ja pragnę zwrócić uwagę na rzeszę niepotrzebnych dyrektorów, specjalistów, członków Zarządu z politycznego rozdania. To dopiero są fałszywi i szkodliwi ludzi, bo taki który się podszywa to oszust, ale taki, który w majestacie prawa bierze pensje za nic to demotywacja dla całej załogi i hańba dla firmy.
~Miś 4-02-2012 10:16
Do Taurończyk! Brawo,Brawo Brawo! Słuszna uwaga. Dodam tylko , że okopali się w bunkrze na Bogusławskiego wystawili ochronę i spokojnie oddają sie lenistwu.Byłem widziałem ,nie było mowy o zadaniu pytania. Odsyłają do punktów info np na Zaborzu a kto był to wie jak one działają. Bloczki ,karteczki,kolejki isłodkie lenistwo dyrektorów za nasze pieniądze. Dokąd będzie działać to dziadostwo!!!
~mjmarko 4-02-2012 12:12
wkurzające jest to, że ci wielcy menadżerowie w ogóle nie ukrywają tego jak i dzięki komu dostali dobrze płatnego stołka. np. Pan S. z Cieplic w prywatnych rozmowach nie ukrywa, że nigdy nie doszedł by do swojej ciepłej posadki w Tauronie jak by nie znajomość z pewnym bardzo prominentnym i wpływowym przewodniczącym. obecny Zastępca Prezydenta Hubert P. też miał (a może dalej ma, albo jest na urlopie bezpłatnym?!?) epizod w Tauronie. to zapewne dlatego, że jest super fachowcem od ...
~*-* 4-02-2012 13:29
Złodziejska wladza stworzona przez czerwona chałastre, rozwinięta do granic perfekcyjnego absurdu przez kolejne rządzące ekipy po 1989 roku, już niebawem doprowadzi nas na skraj bankructwa. Prawdziwa wladza to nie rząd, sejm i prezydent jak sie większości wydaje. Władza, to faktycznie banda niedouczonych ale za to dobrze opłacanych "menażerów" piastujących funkcje w spółkach skarbu państwa lub podmiotach zależnych od rządu. Mowiąc krótko jaki kraj tacy "menażerowie" Pozdrawiam.
~ja 4-02-2012 15:03
złodzieje !!!!!!!....... złodzieje !!!!!!!!!!!!...........
~ 4-02-2012 18:31
ankieterzy jak dzwonia to tez bandyci pytaja o dochody , porabani
~siepytam 4-02-2012 19:09
Przecież już dawno ogłosili, że cała Energetyka, także i Tauron, to firma rodzinna, a wszystkie etaty są tam dziedziczne. Kto ich uwłaszczył na społecznym majątku?
~siepytam 4-02-2012 20:15
Przecież już dawno ogłosili, że cała Energetyka, także i Tauron, to firma rodzinna, a wszystkie etaty są tam dziedziczne. Kto ich uwłaszczył na społecznym majątku?
~pawel wertr 5-02-2012 10:50
większości ludziom to żal du..ę ściska, ale to polska w tym kraju zawsze była nienawiść i przed II WŚ i po II WŚ i teraz...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dla zrównoważonego rozwoju Dolnego Śląska

Karetki dla pogotowia

Zielona woda...  

Latarnie wstydu

Informacja parkingowa

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
419
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
6%