MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Uwaga na ciemności i śliskie jezdnie

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Sobota, 3 listopada 2007, 20:01
Aktualizacja: 20:02
Autor: carioca
Na drogach niebezpiecznie: coraz szybciej zapada zmrok i nietrudno o wypadek lub kolizję. Policjanci apelują o ostrożność.

Kilka zdarzeń drogowych – na szczęście niegroźnych – miało miejsce w sobotę na drogach miasta i regionu. Przed południem na drodze krajowej nr 3 w okolicy hotelu Las kobieta straciła panowanie nad swoim samochodem i uderzyła w barierkę. Doznała urazu ręki, ale nie spowodowała szkód dla innych uczestników ruchu.

Z kolei przed godz. 20 w Miłkowie mieszkanka Karpacza uderzyła w policyjny radiowóz, prawidłowo oświetlony i stojący na poboczu. Prowadząca nissana za późno zauważyła pojazd policji i nie zdążyła zahamować.
Straty są niewielkie.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę. Na drogach ruch może zwiększyć się w niedzielę, w związku z końcem przedłużonego weekendu. Synoptycy przewidują także ochłodzenie i opady deszczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie taniej za wodę i ścieki

Zatrzymany za narkotyki

Kolizja przy MPGK

Komentarze (1) Dodaj komentarz

PrYk 6-11-2007 8:54
Niestety sporo kierowcow ma to za przeproszeniem gdzies. Sam bylem swiadkiem jak potrafia jechac w deszczu i przy zlych warunkach ponad 100 lekko "na oko" gdzie tylko popadnie... Nie sa to tylko kierowcy pojazdow osobowych ale tez autobusow czy TIRow... Przydaloby sie wiecej rozsadku Panowie i Panie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Próba włamania do kościoła

Wandale kontra naukowcy

Zlikwidowane plantacje konopi indyjskich

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Patrole na wodzie

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
592
Tak
26%
Nie
71%
Nie wiem
4%