MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Uwaga na ciemności i śliskie jezdnie

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Sobota, 3 listopada 2007, 20:01
Aktualizacja: 20:02
Autor: carioca
Na drogach niebezpiecznie: coraz szybciej zapada zmrok i nietrudno o wypadek lub kolizję. Policjanci apelują o ostrożność.

Kilka zdarzeń drogowych – na szczęście niegroźnych – miało miejsce w sobotę na drogach miasta i regionu. Przed południem na drodze krajowej nr 3 w okolicy hotelu Las kobieta straciła panowanie nad swoim samochodem i uderzyła w barierkę. Doznała urazu ręki, ale nie spowodowała szkód dla innych uczestników ruchu.

Z kolei przed godz. 20 w Miłkowie mieszkanka Karpacza uderzyła w policyjny radiowóz, prawidłowo oświetlony i stojący na poboczu. Prowadząca nissana za późno zauważyła pojazd policji i nie zdążyła zahamować.
Straty są niewielkie.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę. Na drogach ruch może zwiększyć się w niedzielę, w związku z końcem przedłużonego weekendu. Synoptycy przewidują także ochłodzenie i opady deszczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Po akcji „Czysty chodnik”

Większość za zmianą

Aresztowany za serię kradzieży sklepowych

Komentarze (1) Dodaj komentarz

PrYk 6-11-2007 8:54
Niestety sporo kierowcow ma to za przeproszeniem gdzies. Sam bylem swiadkiem jak potrafia jechac w deszczu i przy zlych warunkach ponad 100 lekko "na oko" gdzie tylko popadnie... Nie sa to tylko kierowcy pojazdow osobowych ale tez autobusow czy TIRow... Przydaloby sie wiecej rozsadku Panowie i Panie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożar mieszkania przy Groszowej

Karpacz znów na podium

Pożar w opuszczonej papierni

Od dzisiaj dworzec tymczasowy

Inauguracja senatora

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
561
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%