MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Uśmiech człowieka, uśmiech przyrody

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 11 marca 2011, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: Agrafka
Fot. .....
Dziś o godz. 16.00 w Muzeum Przyrodniczym w Cieplicach odbędzie się wernisaż wystawy pod tytułem „Uśmiech człowieka uśmiechem przyrody”, podczas którego zaprezentowane zostaną autografy uśmiechów dzieci oraz znanych ludzi ze świata polityki, czy też kultury, nie tylko z Polski, ale również z całego świata.

Uśmiechy rysowane były przez Ewę Szykulską wraz z małymi pacjentami oddziału hematologii Akademii Medycznej, natomiast Danuta Stenka rysowała uśmiechy z dziećmi w Szpitalu Miejskim w Gdyni.

Wystawa ta była już pokazywana w trakcie Festiwali Filmowych Filmu Polskiego w Gdyni oraz w Perpignan, w Instytucie Kultury Polskiej w Budapeszcie oraz w trakcie Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. W Chełmnie wystawa zaprezentowana została w ratuszu. W maju wystawa ma trafić do Ambasady RP w Meksyku, a w czerwcu – do Szpitala Dziecięcego Skłodowskiej-Curie w Rumunii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Festiwal Piosenki Letniej

Czytelniczka: drogo i brudno

Kabaret Paka w starym, dobrym stylu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~nnnnnnnnki 11-03-2011 12:00
tylko ze usmiech z twarzy schodzi gdy dochodzi do spotkania sie czlowieka z przyroda, smieci, butelki czesci samochodow opony , stare kanapy telewizory i nne atrakcyjne wyroby wychodzace spod reki czlowieka, zalegaja po rowach lasach ląkach , taka wystawe proponuje zrobic w muzeum i a nie puste jalowe usmiechy malowane na kartkach czego one maja nauczyc dzieci? ze polityk sie usmiecha, polityk ktory tym dzieciom funduje zycie w biedzie w nedzy , zamyka szkoly a zarabia honoraria ten kto sie zabawil w szpitalu rysujac usmiechy, Jaka to tresc jakie przeslanie i na to ministerstwo kultury ma pieniadze , Otrzasnijcie sie ludzie z glupotek, a zacznijcie wreszcie pracowac na rzecz zasmieconego miasta i okolic

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Parking na... przejściu

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Muzyczne spacery po Piechowicach

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
667
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%