MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Uroczyste pożegnanie klas czwartych "Rolnika"

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 26 kwietnia 2014, 8:58
Aktualizacja: Niedziela, 27 kwietnia 2014, 7:34
Autor: Paweł
Fot. Paweł
Dźwięk ostatniego dzwonka oraz podrzucane w górę birety zakończyły wczoraj (25.04) uroczyste pożegnanie abiturientów Zespołu Szkół Przyrodniczo – Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze. Nie zabrakło podziękowań, nagród i wzruszeń.

Akademię rozpoczęto programem związanym z obchodami kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 – go Maja, przygotowanym przez klasy I pod kierunkiem Krystyny Jaskulskiej – Tomali. Następnie po wystąpieniu dyrektor Heleny Kasperczyk, odczytano ostatni raz listę uczniów poszczególnych klas: technikum weterynaryjnego, technikum żywienia i gospodarstwa domowego oraz technikum leśnego.

Uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali z rąk dyrektor Heleny Kasperczyk i wychowawców nagrody książkowe i dyplomy pamiątkowe. Słowo pożegnalne i podziękowania w imieniu uczniów wygłosili przedstawiciele klas maturalnych. Po części oficjalnej odbył się program artystyczny, przygotowany przez klasę III technikum weterynaryjnego pod kierunkiem Moniki Zielonki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czas na egzamin ósmoklasisty

Pożegnanie starszaków

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~kapelusz 26-04-2014 17:52
Czy to absolwent tej szkoły napisał "birety" zamiast "berety"?
~Kazik 6666 26-04-2014 21:05
Biret (z łaciny birretum, czapeczka) – niewielkie nakrycie głowy znane już w XIII wieku we Francji, a w Polsce popularne od wieku XV. Przybierało różne formy...to tak dla absolwenta..., no właśnie z jakiej szkoły (chyba po zawodówce budowlanej - tam są berety aby słonko w główkę nie przygrzało na podpieraniu łopaty). Zanim coś napiszesz, to troszkę uruchom podstawę beretu.
~absolwent 27-04-2014 1:09
Rolnik to był w Sobieszowie! Tam to już nie to samo...
~aa 27-04-2014 14:32
To juz chyba w tym roku ;))
~ 28-04-2014 1:33
żegnajcie nam dziś kasa w biedronce czeka ale tylko na nielicznych bo reszta na bezrobocie no chyba że za pieniądze podatników przedłużycie sobie dzieciństwo w przedszkolu dla dorosłych zwanym studia a potem i tak to co wcześniej napisałem
~prac.gospod. 5-05-2014 14:50
Pani Kasperczyk. To był i jest zły człowiek. Wyrządzała i wyrządza wiele złego ludziom, czy to sąsiadom czy swoim pracownikom. Stosuje... wobec swych podwładnych, byle tylko stłamsić, zniszczyć i zwolnić. O uczniach nie wspominając. To jej zasada. Dlatego powinno się ją w pierwszej kolejności zwolnić.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Koderzy ze Ścięgien

Spotkali się z Beatą Kempą

Ruszyła procedura ws. referendum

Finał konkursu Uczę się bezpiecznie żyć

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1435
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%