MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Umacniająca siła opłatka

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 17 grudnia 2007, 9:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: rylit
Fot. rylit
Spotkanie opłatkowe rodziców oraz dzieci z zespołem Downa zintegrowało środowisko. Uczestnicy życzyli sobie przede wszystkim wytrwałości przy kolędowym akompaniamencie muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej.

Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa, działające na terenie naszego miasta od prawie czterech lat spotkało się w klubie „Orlik” na osiedlu Orle w minioną sobotę.

Okazja już przedświąteczna. Dzieci wraz z rodzicami ubrały choinkę ozdobami, które w większości same wykonały. Przygotowano stół wigilijny. Atrakcją spotkania był występ muzyków Filharmonii Dolnośląskiej, którzy edukacyjnie i przy wspólnej zabawie z dziećmi wprowadzili zebranych w świat kolęd i pastorałek.

Po występie artystów dzieci, rodzice, przybyli goście przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia świąteczne i zasiedli do Wigilii.
Życzono sobie przede wszystkim wytrwałości w sytuacji, w jakiej znaleźli się członkowie stowarzyszenia.
My również przyłączamy się do tych życzeń i mamy nadzieję, że nigdy nie zabraknie wytrwałości ludziom skupionym w tej organizacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dzieci uratowały zwierzaczki

Seans plenerowy z Janem Nowickim

Sympatyczny skrzat przed budynkiem POK

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Tata Wiktorii 17-12-2007 10:21
Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, pragnę złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowym Roku.
~Janusz 17-12-2007 13:43
Podczas tego spotkania panowała wspaniała, rodzinna wręcz atmosfera. Czuło się magię swiąt Bożego Narodzenia. Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich, dzięki którym to spotkanie miało tak ponadczasowy wymiar. I jeszcze ta cudowna, świąteczna muzyka na żywo...
Riposta 17-12-2007 22:40
Jestem pełna szacunku dla wszystkich tych, którzy poświęcają swój czas i energię do niesienia radości tym, którym los wytyczył trudniejszą drogę. Brawo! Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia spełnienia marzeń w 2008 roku!!! :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na szczycie

Kto strzelał do konia?

Wakacje okiem służb  

W Karpaczu działo się!

Odbudują zbiorniki

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
532
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%