Uległy gospodarzom

Wiadomości: Polska
Piątek, 30 marca 2007, 0:00
Od porażki rozpoczęły swój występ w ćwierćfinale Mistrzostw Polski juniorki młodsze MKS PR Finepharm Jelenia Góra.

Podopieczne trenera Mirosława Urama przegrały z gospodarzem imprezy GUKS Oborniki Wielkopolskie 33:23 (11:10). Pierwsza połowa pojedynku była wyrównana. O końcowej porażce jeleniogórzanek zdecydowało pierwszych osiem minut gry po przerwie. W tym okresie zespół z Obornik bezlitośnie wykorzystał serię błędów w obronie MKS i rzucił naszym juniorkom osiem goli, tracąc zaledwie jedną. Zdobytej w ten sposób przewagi GUKS bronił do końca pojedynku i pewnie wygrał różnicą dziesięciu goli.
Najwięcej bramek dla MKS PR zdobyły: Konarzewska – 10 i Łoniewska 4
Jutro jeleniogórzanki zmierzą się z faworytem turnieju Kusym Szczecin. Szczecinianki dziś pokonały Spartę Gubin 41:19