MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Ukradł pasażerce telefon i „wpadł”

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 5 lipca 2018, 10:45
Aktualizacja: 10:49
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z autobusów komunikacji miejskiej w Jeleniej Górze ukradł pasażerce telefon komórkowy o wartości ponad 1200 zł.

Do zdarzenia doszło 22 maja. 35-latek wykorzystując nieuwagę pasażerki zabrał jej z torebki telefon komórkowy. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 35-latka. Skradziony telefon policjanci znaleźli w mieszkaniu mężczyzny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Podgórna zarośnięta!

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~taksepacze... 5-07-2018 15:43
"Ukradł pasażerce telefon i „wpadł”" Kolejna bzdura niedouczonego pismaka. Wpadka to coś co się wydarzyło w trakcie dokonywanie przestępstwa, nieoczekiwanego zupełnie. Natomiast wytypowanie i złapaniu sprawcy po ponad miesiącu, to może być co najwyżej wpadka tzw. "organów". LOGIKA pismaki. I nauczcie się wreszcie, że RABUNEK oznacza konieczność współistnienia z przestępstwem zaboru mienia przemocy i zagrożenia zdrowia i życia osoby obrabowanej. Zapieprzenie komuś sakiewki z kieszeni to zwykła kradzież, a nie rabunek, jak zwykle to piszecie w swoich mękach umysłowych. Co prawda tutaj to nie wystąpiło, ale to nadzwyczajny przypadek, że zwykła kradzież została właściwie określona.
~gość 6-07-2018 14:56
Dzięki monitoringowi policja ha ha znowu monitoring GÓRĄ żeby nie kamery wykrywalność wynosiła by mniej niż zero jak śpiewa .......
adam57sochrau 18-07-2018 10:41
Brawo policja!!!Szczerze!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znowu próba wyłudzenia pieniędzy od seniorów

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Finał na lawecie

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Zatrzymania za wyłudzenia VAT – u

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
179
Tak
45%
Nie
40%
Nie wiem
15%