MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ukradł na przepustce trzy torby podróżne

Wiadomości: Szklarska Poręba
Czwartek, 27 września 2018, 15:33
Aktualizacja: 15:42
Autor: 112
Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież toreb podróżnych spod jednej z restauracji. Ich wartość właściciele oszacowali na 600 zł.

Do zdarzenia doszło 26 września około godziny 10.20 pod jednym z lokali w Szklarskiej Porębie. Turyści wracając do domu zatrzymali się po drodze w jednej z restauracji. Na chwilę pozostawili bez nadzoru swoje torby podróżne. Ten moment wykorzystał 45-latek i je ukradł.

Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje, rysopis oraz nagranie z monitoringu ustalili i wytypowali 45-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Został zatrzymany jeszcze tego samego dnia w mieście. Policjanci odzyskali również skradzione mienie, które miał przy sobie i zwrócili je właścicielom.

Mężczyzna, jak się później okazało, dopuścił się tego czynu w warunkach tzw. „recydywy”. Przebywał w mieście na przepustce z zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności między innymi za kradzieże.

Twoja reakcja na artykuł?

10
71%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja na Marcinkowskiego

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Piaskarka w rowie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~zaboberek 28-09-2018 9:50
Kiedyś byłem wielkim przeciwnikiem wszelkiego rodzaju monitoringu,uważając to za zwykłe inwigilowanie ludzi.Teraz uważam inaczej,jak dowiaduję się o licznych zatrzymaniach,właśnie dzięki monitoringowi.
~ 28-09-2018 9:58
Nawet po torbie nie wolno się podrapać bo wyłapią i mandat bo miejsce publiczne pójdziesz na podwórko sąsiad nadaje w budynku też w każdym sklepie kamery telefony komputery są sprawdzane i to ma być prywatność osoby

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Za brawurową jazdę 15 punktów karnych

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Karolina wśród najpiękniejszych!

Potrącenie na Osiedlu Orlim

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
733
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
8%