MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Ukamieniowali pociąg

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 1 lipca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. IMK
O włos od tragedii przy drzwiach wagonu.

Nieznany wandal rzucił w sobotę wieczorem potężnym kamieniem w pociąg relacji Wrocław – Jelenia Góra. Niestety trafił.
– Odłamek wielkości pięści rozbijając w drobny mak szybę w drzwiach wpadł na podest jednostki – poinformował nas pasażer składu.

W chwili, kiedy kamień zniszczył szybę w drzwiach, w ich stronę zmierzało małżeństwo z dwójką dzieci! – Brakowało chwili, ułamków sekund i wydarzyłaby się tragedia. Aż strach pomyśleć, jakie byłyby skutki czynu tego ograniczonego homo sapiens, gdyby dzieci i rodzice znajdowali się na podeście! – alarmuje pasażer.

Do incydentu doszło tuż przed wjazdem pociągu na perony dworca, przy tak zwanym zerwanym wiadukcie. Niestety, nie było tam patrolu Straży Ochrony Kolei.
– Może panowie z SOK powinni częściej patrolować rejon starego wiaduktu, który jak widać może służyć lokalnym menelom za miejsce „wyrafinowanych” rozrywek? – sugeruje Czytelnik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Piątki i soboty wakacji z imprezami przy Ratuszu

Areszt za brutalne pobicie

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~marta 1-07-2007 7:48
sokiści wolą stać pod estakadą i napinając sie i swoje klaty chcą pokazac co to nie oni.
~krkonos 1-07-2007 9:07
SOK–iści...? Nie mogą stać wzdłuz trasy... Za to rodzice takich durniów winni się zastanowić, kogo spłodzili i jak to "coś" wychowali.
~do Tejo 1-07-2007 9:52
Na sobotę i na niedzielę powinien byc "zakaz" pisania strasznych rzeczy.Aż włos się jeży od niektórych artykułów, a Prezydent jeździ w kieleckie , po co u nas też jest strasznie. Pozdr
~Do "wandali" i " chuliganów" 1-07-2007 10:55
Jesteście bandą łobuzów bez skrupułów !!! Zastanówcie się co Wy robicie !!! Dlaczego jazda pociągiem jest niebezpieczna, brak słów co ci wyprawiają !!! Do paki to mało !!! Trzeba nauczyć takich trochę rozumu ,aby na długo zapamiętali to może więcej tego nie będa robić !!! Droga za kraty jest bardzo prosta !!! OPAMIĘTAJCIE SIĘ BO MORZE BYĆ ZA PÓŻNO !!! Wtedy jest płacz i rozpacz dlaczego to "JA" i na mnie trafiło.
~... 1-07-2007 11:39
..a MORZE jest szerokie i glebokie..
~zioom 1-07-2007 11:48
jak cos to morze pisze sie moze no chyab ze nad morze sie wybierasz heh :)
~Sprawiedliwy 1-07-2007 13:06
To nie pierwszy inydent w tym miejscu.Patrole SOK są dość często w tym rejonie sam widziałem kilkakrotnie piesze jak i samochodowe,myślę,że część śledząca sprawy dewastacji,rozboje na terenie PKP może się domyślać o kogo chodzi,a problem jest.... Wina jak wyżej stwierdzono leży po stronie rodziców–nie pytajmy gdzie SOK,Policja,Straż Miejska–lecz gdzie rodzice,co zrobili do tej pory mając tak fajne dzieci.Służby mundurowe to mają życie robią co im karzą,mało za to mają a społeczeństwo ich opluwa.Brawo byle tak dalej a każdy bedzie musiał nosic przy soabie czapkę niewidkę,bo nikt go nie obroni.Gdzie tragedia tam i winny .. ale kto??
~jarek 1-07-2007 13:22
Jasne panowie SOK stoją pod estakadą i klepią mandaty za przejście po torach, a najlepsze jest to że chowają się za filarami i wyskakują dopiero jak ktoś przejdzie żeby wypisać mandat. Co za ograniczone jednostki. Powini chyba stać i nie dopus...ć do przejscia, zeby zapobiec tragedii, a nie chowają się zeby nikt ich nie widział.
~janek 1-07-2007 14:38
Czasami ktoś rzuci kamieniem w pociąg czy samochód. Nie ma z czego robić tragedii.
~Magda 1-07-2007 16:38
Banda jełopów!!!Szkoda gadać
~Sprawiedliwy 1-07-2007 16:51
Jarek jak mniemam ty w życiu nic nie robisz tylko nażekasz,gdzie twoje poczucie odpowiedzialności,poszanowania prawa.Myślę,że nawet gdyby weszli na sam środek torowiska to i tak znajdą się niezadowoleni.Jedż do Niemiec,Anglii złam przepisy,a zobaczysz ile masz do gadania.Jak w seksmisji:W d...h wam się poprzewracało!!...
~ja 1-07-2007 18:21
nie ma się czym przejmowac, to tylko lokalna banditerka:D
~Normalny 1-07-2007 22:01
ten wiadukt to porażka bo tam sie szezy narkomania i prostytucja w byłym budynku koleji powinno sie to wszystko wyburzyc i patrole wzmożyc
~do janek 1-07-2007 22:21
ty głupi durniu. ja bym ci zrobił tragedie. tym kamieniem to powinieneś dostać w sam środek pustego łba, może by ci się klepki poprzestawiały.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1415
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%