MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Udany wieczór z Tomkiem Środą

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 10 lipca 2016, 10:47
Aktualizacja: 10:51
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Blisko trzy godziny grania w wykonaniu Tomasza Środy upłynęły w przyjemnej atmosferze. Jeleniogórzanin, znany z występów w People of the Haze (m.in. z programu Must be the Music), po raz kolejny wystąpił wczoraj (9.07) w klubie Alternatywa w Jeleniej Górze.

Popularny „Guma” zagrał znane przeboje we własnych aranżacjach oraz swoje utwory. - Lubię grać solo, odpocząć trochę od chłopaków. Jestem rodowitym jeleniogórzaninem i tutaj bardzo lubię się udzielać i grać – powiedział Tomasz Środa, który zaserwował zróżnicowaną muzykę. - Pouczyłem się trochę nowych ballad, nowych funcków, reggae, rhythm'n’ blues, bluesów, rock’n’rolli, itd. - zdradził „Guma”.

W najbliższych planach POTH mają m.in. występ na Festiwalu Kolorów w Rzeszowie, a po wakacyjnej przerwie będą promować trzecią płytę, która wkrótce zostanie wydana. - Festiwal Kolorów to masakra – Woodstock dla nastolatków, bez alkoholu. To mistrzostwo świata, żeby młodzież tak świetnie się bawiła – ocenił wokalista People of the Haze. W jesiennej trasie koncertowej nie powinno zabraknąć Jeleniej Góry.

Nowa krążek grupy powstałej w 2009 roku we Wrocławiu, ma być nieco spokojniejszy. - Mamy już cały materiał muzyczny, teraz dogrywamy klawisze. Jest wolniejsza, trzy mocne i reszta stonowana – bardziej do słuchania. Ciężko grać dziesięć numerów, które są szybkie - nie o to chodzi – dodał Tomasz „Guma” Środa, który z kapelą POTH dotarł w 2015 r. do półfinału Must Be The Music i w tym samym roku zagrał na Dużej Scenie Przystanku Woodstock.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Przetarg na Szklarską Porebę Średnią

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Ania Niedziewicz 10-07-2016 13:04
Jak to się mówi? - lizanie dupy człowieka z pieniądzem. Wstęp- za konsumpcję. Tomek (Guma) świetny facet, świetny wokal... fajnie było przez 3 piosenki postać, pośpiewać, wspominając super święta z Gumą... nie tak fajnie się żegnało z Gumą z myślą, że nie można zostać na reszcie koncertu. Cytuję: "-zamawiacie coś? -nie -zajmujecie miejsce... są osiby które przychodzą i coś kupują i nie mają miejsca." Zostaliśmy dość ordynarnie wygonieni z miejca, nawet nie miłą prośbą. Przeprosiłam Tomka, że nie zostaniemy dłużej wiem że poszedł rozmawiać z właścicielami, lecz nie wiem jak to dalej się potoczyło. Klub na własne życzenie się psuje.
~Gratulacje 10-07-2016 14:14
Tomek, to zdaję się Syn pani Idy B. Gratuluję tak utalentowanego Syna równie wybitnej wykładowczyni. Pozdrawiamy i kłaniamy się nisko.
~mmmmm 11-07-2016 0:38
kiedy zagra w Epoce?
~zabawne 11-07-2016 10:40
Mieli racje właściciele, do knajpy jak się idzie to kupuje się przynajmniej mały sok po to żeby być klientem i mieć prawo do siedzenia, a nie wbija się na krzywo i oczekuje miejsc siedzących.
~diablo 17-07-2016 17:26
"Zostaliśmy dość ordynarnie" Taka inteligentna a potrafi zrozumieć pewnych zasad...Buractwo pełnym ryjem -przyjść do knajpy na krzywy ryj i jeszcze mieć pretensje...Nikt nie prowadzi interesu za dziękuje-tak się nie da opłacić czynszu i całej reszty...a klub się psuje przez takich wiśniaczków jak Ty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Czyżby Andrzej Duda?

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Letnie Koncerty Organowe w Krzeszowie

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
509
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%