MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Udany debiut 10–latków z Just Swim

Wiadomości: Wrocław
Sobota, 10 grudnia 2011, 0:36
Aktualizacja: 0:37
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Pierwsza sobota grudnia kojarzona raczej z piękną, ciepłą, słoneczną jesienią była idealną okazją na pieszą lub rowerową wycieczkę. Ekipa Just Swim wybrała jednak to co lubią najbardziej – pływanie.

Angelika Banach, Kinga Dzik, Martyna Zawadzka oraz Ida Żołędowska godnie reprezentowały barwy jeleniogórskiego klubu podczas pierwszych zawodów z cyklu Dolnośląskiej Ligii Klas Czwartych, rozgrywanej tym razem na odnowionej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 72 we Wrocławiu.

W zawodach udział wzięło 81 dziewcząt i 66 chłopców z 17 klubów województwa dolnośląskiego. Dla części naszych zawodniczek był to debiut w zawodach pływackich. Dziewczęta świetnie sobie radziły, plasując się w środku wyrównanej stawki oraz bijąc rekordy życiowe. Na najwyższej 24-tej pozycji uplasowała się Kinga na 50m stylem grzbietowym.

Nasze zawodniczki nie ustępowały pola bez walki, za co należą im się wielkie gratulacje. Rywalizując jak równy z równym, z rówieśnikami ze szkół sportowych, którzy poświęcają ponad 2 razy więcej czasu na treningi. Podziękowania należą się również rodzicom, za pomoc, wsparcie i wspaniały doping – jak przystało na prawdziwy fun club – wyznaje Marcin Binasiewicz.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To będzie siatkarskie zakończenie wakacji

Grand Prix Polonia 2020 za nami

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Wbiegną na Przełęcz Okraj

Rzeźby dla Kowar

Trenowali na francuskiej ziemi

Powalczą z rywalami i własnymi słabościami

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
891
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%