MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Uczniowie „Siódemki” laureatami konkursu na kartkę świąteczną w Bolesławcu

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 17 grudnia 2012, 11:42
Aktualizacja: 13:29
Autor: Manu
Fot. Archiwum Szkoły
W minioną niedzielę (16 grudnia) podczas Bolesławieckiej Gwiazdki Życzliwości 2012 zostały wręczone nagrody za najlepszy projekt kartki świątecznej, nawiązujący do polskich tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Wśród laureatów znalazła się dwójka uczniów z jeleniogórskiej „Siódemki”.

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową zorganizował Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki w Bolesławcu. Finał miał miejsce na bolesławieckim rynku. Nagrodę „Grand Prix” otrzymała Julia Zatylny z Nowych Jaroszewic. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Stanisławy Wojdy–Pytlińskiej kolejne dwie nagrody przyznała uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

Drugie miejsce za oryginalną kartkę świąteczną zdobyła Natalia Mediuch. Jak dotychczas, największym osiągnięciem Natalii były dwa wyróżnienia w konkursach plastycznych: „Janusz Korczak - przyjaciel dzieci” w Dobroszycach oraz „Pracownia w kolorze” zorganizowany przez Miejski Dom Kultury „Muflon” w Sobieszowie.

Trzecią miejsce zajął Wojtek Norberczak. Chłopiec od początku tego roku szkolnego uczęszcza na organizowane przez szkołę zajęcia plastyczne w ramach realizacji projektu pn. „Kalejdoskop szans, kalejdoskop możliwości” finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jego opiekunem artystycznym jest dyrektorka Zespołu SP7 i Gimnazjum nr 2 Elżbieta Rybak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bike Maraton 2020  

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Euroregion zabytkowym rowerem – minęło 20 lat

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Iza 17-12-2012 11:51
brawo!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Weekend w Bukowcu

Mina na Zabobrzu

Podgórna jest nadal zarośnięta

Finał na lawecie

Areszt dla mieszkańca Krzeszowa

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2252
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%