MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Uczczą na boisku pamięć Dawida Badeckiego!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 lutego 2015, 19:27
Aktualizacja: 19:30
Autor: MDvR
Fot. użyczone
„Mecz Przyjaciół Dawida” to inicjatywa poświęcona Dawidowi Badeckiemu, wychowankowi Karkonoszy Jelenia Góra. Mecz drużyny, w której Dawid rozpoczął przygodę z piłką i jego ostatnim klubem Lotnikiem Jeżów Sudecki planowany jest na sobotę, 15 sierpnia w ramach turnieju młodzików „Jelenia Góra Cup 2015”, organizowanego w dniach 14–16 sierpnia przez KKS Jelenia Góra.

Inicjatorzy imprezy , byli wieloletni trenerzy Dawida, Grzegorz Królikowski i Leszek Harapin otrzymali zgodę rodziców Dolores i Andrzeja Badeckiego oraz siostry Patrycji i brata Adriana na organizację tego meczu. Inicjatywa spotkała się z gorącym przyjęciem prezesów klubów MKS Karkonosze Jelenia Góra Tomasza Kowalczyka i Lotnika Jeżów Sudecki Tadeusza Chwałka, którzy zadeklarowali pomoc przy organizacji meczu. Podobną deklarację złożyli koledzy z drużyny juniorów MKS Karkonosze Jelenia Góra grający w Dolnośląskiej Lidze Juniorów. Wsparcia udzielił także pierwszy trener Dawida, obecnie prezes OZPN Jelenia Góra Andrzej Kowal.

Impreza odbędzie się w 15 sierpnia o godz.17.00 na stadionie Miejskim przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Po meczu organizatorzy planują spotkanie przy grillu z rodziną Dawida, jego przyjaciółmi i znajomymi. Prosimy zawodników z roczników 1982-86 występujących w Dolnośląskiej Lidze Juniorów w barwach Karkonoszy, chętnych do aktywnego udziału w meczu, o kontakt z organizatorami. Osoby, kluby, instytucje i firmy zainteresowane pomocą w jakiejkolwiek formie proszone są o kontakt pod numerem telefonu 606-961-013 , e-mail: kks.jeleniagora@wp.pl. Bieżące informacje dotyczące organizacji meczu będą przekazywane za pośrednictwem jeleniogórskich i dolnośląskich portali internetowych.

Dawid Badecki zmarł nagle na atak serca 12 stycznia 2015 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Łomnica pokonała Lechię

Młodzież w formie

KOD czeka na prezydenta Dudę

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Gracz 13-02-2015 21:07
Pierwszym trenerem Dawida był Trener Jóźwicki w trampkarzach młodszych
~ 14-02-2015 23:29
Dokładnie !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamknięty szlak na Śnieżkę!

Grad bramek w sparingu

Robert Biedroń w Jeleniej Górze

Prezydent Duda odwiedzi Jelenią Górę

Tragedia: dziewczynki nie udało się uratować

Sonda

Policja żywnościowa, kontrolująca jakość produktów w sklepach - to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
810
Tak
73%
Nie
22%
Nie wiem
4%