MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Uczczą na boisku pamięć Dawida Badeckiego!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 lutego 2015, 19:27
Aktualizacja: 19:30
Autor: MDvR
Fot. użyczone
„Mecz Przyjaciół Dawida” to inicjatywa poświęcona Dawidowi Badeckiemu, wychowankowi Karkonoszy Jelenia Góra. Mecz drużyny, w której Dawid rozpoczął przygodę z piłką i jego ostatnim klubem Lotnikiem Jeżów Sudecki planowany jest na sobotę, 15 sierpnia w ramach turnieju młodzików „Jelenia Góra Cup 2015”, organizowanego w dniach 14–16 sierpnia przez KKS Jelenia Góra.

Inicjatorzy imprezy , byli wieloletni trenerzy Dawida, Grzegorz Królikowski i Leszek Harapin otrzymali zgodę rodziców Dolores i Andrzeja Badeckiego oraz siostry Patrycji i brata Adriana na organizację tego meczu. Inicjatywa spotkała się z gorącym przyjęciem prezesów klubów MKS Karkonosze Jelenia Góra Tomasza Kowalczyka i Lotnika Jeżów Sudecki Tadeusza Chwałka, którzy zadeklarowali pomoc przy organizacji meczu. Podobną deklarację złożyli koledzy z drużyny juniorów MKS Karkonosze Jelenia Góra grający w Dolnośląskiej Lidze Juniorów. Wsparcia udzielił także pierwszy trener Dawida, obecnie prezes OZPN Jelenia Góra Andrzej Kowal.

Impreza odbędzie się w 15 sierpnia o godz.17.00 na stadionie Miejskim przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Po meczu organizatorzy planują spotkanie przy grillu z rodziną Dawida, jego przyjaciółmi i znajomymi. Prosimy zawodników z roczników 1982-86 występujących w Dolnośląskiej Lidze Juniorów w barwach Karkonoszy, chętnych do aktywnego udziału w meczu, o kontakt z organizatorami. Osoby, kluby, instytucje i firmy zainteresowane pomocą w jakiejkolwiek formie proszone są o kontakt pod numerem telefonu 606-961-013 , e-mail: kks.jeleniagora@wp.pl. Bieżące informacje dotyczące organizacji meczu będą przekazywane za pośrednictwem jeleniogórskich i dolnośląskich portali internetowych.

Dawid Badecki zmarł nagle na atak serca 12 stycznia 2015 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Po błocie na śnieżne boisko

Terma Liga już po raz piąty!Radni KO przeciw kupcom?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Gracz 13-02-2015 21:07
Pierwszym trenerem Dawida był Trener Jóźwicki w trampkarzach młodszych
~ 14-02-2015 23:29
Dokładnie !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Droga pod Reglami

O rozpadających się górach

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Karkonoskie witraże

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
913
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%