MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Uciekinier – zatrzymany

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 22 maja 2020, 12:54
Aktualizacja: Sobota, 23 maja 2020, 13:17
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzewanego o naruszenie zakazów sądowych. Ponadto mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności i ustalenie miejsca pobytu do innych czynności prawnych.

22 maja br. około godziny 9.00 policjanci na al. Wojska Polskiego w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna kierował pojazdem wbrew dwóm zakazom sądowym, które obowiązują go do 2025 roku. Był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku za naruszenie zakazów sądowych i do celu ustalenia miejsca pobytu do innych czynności prawnych.

Mężczyzna od lipca ubiegłego roku naruszył 16 razy zakazy sądowe. Ponadto poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Zachowanie 26-latka wskazywało, że mógł kierować pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających. W związku z tym pobrano krew do badań – informuje . podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

26-latek trafił do aresztu śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Tym razem za naruszenie zakazów
sądowych grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Jeżeli badania potwierdzą, że kierował autem będąc pod wpływem narkotyków, odpowie on również za to przestępstwo.

Twoja reakcja na artykuł?

24
71%
Cieszy
2
6%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Kosić czy nie kosić?

Pełna mobilizacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

Odór przy ulicy Polnej

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Ha ha 22-05-2020 15:23
I na tym przykładzie widać że nie tylko potrzeba zmieniać sądy ale i prawo...
~cierpliwy 22-05-2020 16:55
nareszcie milicja zajęła się tym do czego została stworzona
~Polucjant 22-05-2020 19:01
Od jakiegoś czasu po mieście jeździ auto przewożące wewnątrz upośledzonego osobnika któremu mnóstwo radości daje napi...r..alanie z tłumika z charakterystycznym wystrzałowym popierdywaniem w centrum miasta. Na słuch przekracza to dozwolone normy. Policja z jakiegoś powodu nie reaguje. Zapewne znajomy.
~Kim1 22-05-2020 19:03
KUNDLI takich tylko TRWALE IZOLOWAĆ i do ciężkich robót !!ale LEWACY + RPO i wszelkie inst.pomagaja i wspierają PATOLI !! a to tylko obciążenie dla społeczeństwa !!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Złodziej wyniósł z piwnicy 30 kompletów kół

W Podgórzynie za wodę jak za złoto!

Pożar sadzy w Piechowicach

Motocyklista z narkotykami

Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
739
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%