MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

Ucieczka do szafy konkubiny

Wiadomości: REGION
Środa, 12 sierpnia 2009, 14:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: Ania
Ukrył się we wnęce między szafami, a wcześniej uciekał policji samochodem. Tak zachował się pijany złodziej laptopa, zatrzymany w Kowarach. Mężczyźnie postawiono kilka zarzutów. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Wczoraj po południu kowarscy policjanci postanowili zatrzymać do kontroli drogowej jadący z nadmierną prędkością samochód marki Audi. Kierujący nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Po kilku minutach ucieczki stanął przy jednym z budynków i wbiegł do jednego z mieszkań. Za nim udali się policjanci.

Ścigany znikł za drzwiami mieszkania swojej konkubiny, która okłamała policję mówiąc, że nikogo w domu nie było i nikt tam się nie ukrywa. Mundurowi nie uwierzyli jej. Znaleźli złodziejaszka, który wcisnął się we wnękę między dwoma szafami – mówi nadkom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze. 37-letni mieszkaniec Kowar został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dodatkowo podczas przeszukania pojazdu, którym kierował, znaleziono laptopa, skradzionego w Warszawie w 2007 roku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postawiono mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, przekroczenie prędkości oraz zarzut paserstwa, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W tym samym czasie inny patrol na terenie Kowar zatrzymał do kontroli drogowej kierującego będącego pod wpływem narkotyków, dodatkowo bez uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~galla 12-08-2009 18:17
no a co z konkubina przeciez ukrywala bandziora jej tez cos sie nalezy
~ 12-08-2009 21:15
wiadomo ... kowary :)
~Tomy M. 12-08-2009 22:16
Konkubinie nic się nie należy, ma prawo kłamać w obronie bliskiej osoby podobnie jak żona, rodzice czy dzieci. Uczcie się prawa, to się przydaje :-)
teessi 12-08-2009 22:23
do 21:15 ~ - a co masz do Kowar?
~ 13-08-2009 8:51
jaki obrońca Kowar się znalazl :) ja tez jestem za Kowarami :) sympatyczne miasto :P
~inna 15-08-2009 17:22
ciekawy artykuł tylko że komputer nie był kradziony (pomyłka nieudolnej policji? albo kradzione komputery w sklepach sprzedają) a oskarżony nie zajmuje się paserstwem, komputer nawet się nie włącza, ciekawe po czym doszli że komputer jest kradziony?
~kachu 22-11-2012 20:41
po 1 laptop nie był kradziony jestem siostrą "złodziejaszka" gdzie nie powinno tak się go nazywać i wiem jak było! gazety... zawsze muszą sobie wszystko podkoloryzować... to była wina policji bo nie umieją cyferek przepisywać;/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolizja na Wolności

Zatrzymanie złodziei uli

Uciekł przed policją do rzeki

Czołowe zderzenie w Podgórzynie

Debata o szlaku "Dolina Bobru"

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
775
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%