MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Ubu Król” zamiast „Podróży dookoła pokoju stołowego”

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Czwartek, 26 kwietnia 2012, 8:36
Aktualizacja: 9:18
Autor: AG
Fot. Organizatorzy
Spektakl Teatru Karawana "Ubu Król" zobaczą już w najbliższą sobotę (28.04) widzowie w MDK "Muflon". Zostanie on zagrany zamiast zapowiadanej premiery „Podróży dookoła pokoju stołowego”.

- W związku ze skomplikowaną sytuacją osobistą członka zespołu, jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę spektaklu „Podróże dookoła pokoju stołowego” na czerwiec. O dokładnym terminie poinformujemy niezwłocznie. Zamiast premiery w najbliższą sobotę (28.04) o godz. 17.00 zagramy spektakl „Ubu Król - informują przedstawiciele Teatru Karawana.

Teatr Karawana powstał we wrześniu 2009 roku przy MDK Muflon w Jeleniej Górze. Jest sumą spotkań różnych ludzi: jest wśród nich budowlaniec, kierowca, urzędnik, mistrz kuchni, student, sprzedawczyni, krawcowa. I podobna ilość ścierających się często przekonań, poglądów i gustów. Grupę tworzą osoby uzależnione i wychodzące z uzależnienia.

Celem tego przedsięwzięcia jest wzmocnienie procesu terapeutycznego, ułatwienie osobom uzależnionym wyjścia z wykluczenia i marginalizacji społecznej. Spektakl oparty na fragmentach „Ubu króla" wg Alfreda Jarry jest drugą realizacją Teatru Karawana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO za podwyżkami

Bilety MZK też podrożeją?

Po bezdrożach czasu zespołu Szyszak  

Zaczytaj się z Jelonką.com

PiS apeluje do mieszkańców

Kolejowa po remoncie

Wędrówka na Grodną

Wjechał w słup

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
466
Tak
21%
Nie
77%
Nie mam zdania
2%