MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Ubu Król” zamiast „Podróży dookoła pokoju stołowego”

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Czwartek, 26 kwietnia 2012, 8:36
Aktualizacja: 9:18
Autor: AG
Fot. Organizatorzy
Spektakl Teatru Karawana "Ubu Król" zobaczą już w najbliższą sobotę (28.04) widzowie w MDK "Muflon". Zostanie on zagrany zamiast zapowiadanej premiery „Podróży dookoła pokoju stołowego”.

- W związku ze skomplikowaną sytuacją osobistą członka zespołu, jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę spektaklu „Podróże dookoła pokoju stołowego” na czerwiec. O dokładnym terminie poinformujemy niezwłocznie. Zamiast premiery w najbliższą sobotę (28.04) o godz. 17.00 zagramy spektakl „Ubu Król - informują przedstawiciele Teatru Karawana.

Teatr Karawana powstał we wrześniu 2009 roku przy MDK Muflon w Jeleniej Górze. Jest sumą spotkań różnych ludzi: jest wśród nich budowlaniec, kierowca, urzędnik, mistrz kuchni, student, sprzedawczyni, krawcowa. I podobna ilość ścierających się często przekonań, poglądów i gustów. Grupę tworzą osoby uzależnione i wychodzące z uzależnienia.

Celem tego przedsięwzięcia jest wzmocnienie procesu terapeutycznego, ułatwienie osobom uzależnionym wyjścia z wykluczenia i marginalizacji społecznej. Spektakl oparty na fragmentach „Ubu króla" wg Alfreda Jarry jest drugą realizacją Teatru Karawana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Gra w sztukę – w BWA

Spór o edukację seksualną

Ślubowały pierwszaki

Celadon? Ćwiczenia z obcości w BWA

Wystawa wzornika szklarskiego oraz starodruków

Wieczór z Jackiem Kleyffem

Poranek rodzinny w „Muflonie” po marynarsku

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
338
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%