MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

U nas aktywnie. Promocja regionu w Berlinie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 1 marca 2011, 8:38
Aktualizacja: 8:41
Autor: Agrafka
Fot. Organizatorzy
W Centrum Handlowym Globetrotter w Berlinie odbyła się prezentacja ofert aktywnego wypoczynku w Karkonoszach. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach porozumienia o wspólnej promocji podpisanego przez powiat jeleniogórski oraz prezydenta miasta, burmistrzów oraz wójtów gmin.

Po zwiedzeniu wystawy, która była czynna od dnia 1 lutego, uczestnicy spotkania obejrzeli spot promujący aktywny wypoczynek w Karkonoszach oraz prezentację multimedialną promującą oferty aktywnego wypoczynku gmin powiatu jeleniogórskiego, a także miasta Jeleniej Góry. Wszystko po to, aby zachęcić mieszkańców Berlina do aktywnego wypoczynku w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Wystawa zakończyła się 26 lutego prezentacją ofert aktywnego wypoczynku w Karkonoszach. Z dużym zainteresowaniem przyjęto praktyczny pokaz korzystania z rakiet śnieżnych oraz tradycji narciarskich Karkonoszy i Gór Izerskich. Atrakcją ostatniego dnia wystawy były także występy grupy cyrkowej z Cyrklandu z Miłowa oraz bębniarek w strojach walońskich ze Szklarskiej Poręby.

W prezentacji udział wzięli: starosta jeleniogórski Jacek Włodyga, dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Berlinie Jan Wawrzyniak. Byli też burmistrzowie: Karpacza, Kowar, Piechowic, Szklarskiej Poręby, a także wójtowie: Janowic Wielkich, Jeżowa Sudeckiego, Mysłakowic, Podgórzyna, Starej Kamienicy. Obecni byli przedstawiciele Ambasady RP w Berlinie, polscy i niemieccy dziennikarze oraz zaproszeni goście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Znowu auto na chodniku

Wypadek na "trójce" w Kaczorowie

Była zabawa na lotnisku

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~willa 1-03-2011 9:52
Na fotografiach widać że wystawa była zrobiona w Berllinie dla urzędników /starosta,burmistrzowie,wójtowie i ich pracownicy z okręgu jeleniogórskiego/. O co tu chodzi?
~:) 1-03-2011 9:54
Mogli tez promowac jazde sciezkami rowerowymi,zwiedzanie hipermarketow,galerii to tez sa rozrywki w JG.
~zgadzam sie 1-03-2011 11:23
z ~willa - wystawę można było zorganizować u nas w Jeleniej Górze i zaprosić Niemców - na to samo by wyszło -
~- 1-03-2011 12:22
udana wycieczka dla starostwa i urzedasow z gmin a co z twgo taki np pogdorzyn będzie mial
~Jeloneczka 1-03-2011 17:23
~-, a Ty skąd wiesz, że "wycieczka" była udana??? Taki Podgórzyn... a zapytaj u źródła! Wystawa trwała 26 dni i jeżeli Szanowni Kontestatorzy uważają, że "urzędasy" przez te 26 dni tkwili w Berlinie... to gratuluję wyobraźni i inteligecji. Och, czy dożyjemy czasów przewagi mądrych komentarzy nad ***** ;)))))
~ciul 1-03-2011 19:41
Tak się promuje stolyca !O Boże co to było za wydarzenie! Berlin oniemiał z zachwytu , a ulice opustoszały ,bo każdy chciał na promocję .Znowu wielki sukces ! Brawo !
~Jeloneczka 1-03-2011 20:58
~ciul... cały Berlin to nie, bez przesady, ale 50 tys. osób i owszem :))) Wiesz co... coś mi świta Twój styl pisania ;))) Pozdrawiam więc ;)))
~do jelone... 1-03-2011 21:04
A dlaczego nie postawiłaś znaku ? po słowie inteligencji tego mi brakowało .Bo takie biadolenie i mamrotanie to nic nowego w Naszej Jelonce a Ci malkontenci to tak piszą kiedy tu się coś dzieje i chce się im otworzyć oczy na świat.Dalej szkoda słów. Powodzenia dla tych co coś robią zgodnie z przysłowiami polskimi a Wy ? myślcie co mam na myśli , może niektóre umysły się opamiętają i obudzą.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porozumienie dla rozwoju turystyki w regionie  

Rowerowa serpentyna

Wkrótce będzie zakaz wstępu na Tamę Złotnicką

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Co nowego w Gryfowie?

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
777
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%