MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Tym razem zagrają w Turnieju Lodowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 15:30
Aktualizacja: Wtorek, 4 czerwca 2013, 12:02
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Klub Szachowy Jelonka zaprasza na ostatni turniej szachowy w tym roku szkolnym. Będzie to Turniej Lodowy, gdyż na szachistów czekać będą właśnie lody i dyplomy dla wszystkich uczestników. To już III turniej z serii Grand Prix Złoty Jelonek, gdzie punkty zostaną zaliczone do klasyfikacji generalnej.

8 czerwca zostanie rozegrany Złoty Jelonek, tradycyjnie w gościnnej Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze przy ul. Moniuszki 9.

Grupa A – dla dzieci urodzonych w latach 2000 – 2004 , które posiadają minimum V kategorię szachową. Możliwy, a nawet wskazany jest udział dzieci, które grając dotychczas w grupie B uzyskały wymaganą kategorię. W grupie tej mogą grać również osoby młodsze, które posiadają V lub wyższą kat. szachową (z roczników 2005 – 2006).

Grupa B – dla dzieci urodzonych w latach 2000 – 2004 , które nie posiadają kategorii szachowej. W grupie tej mogą brać udział osoby, które uzyskały kategorie szachowe, grając w tej grupie we wcześniejszych turniejach w br. (w czekoladowym lub pizzowym). Również tutaj wskazany dla rozwoju jest udział młodszych dzieci z klas I lub z przedszkoli (2005 – 2006).

W obu grupach możliwe jest uzyskanie V i IV kategorii szachowej. Zapisy w dniu turnieju w sali gry w godz. 9.00 – 9.30. Zgłoszenie można kierować również przez e-mail zj3@jelonka.jgora.pl. Wpisowe w obu grupach wynosi 10 zł (zawiera opłatę klasyfikacyjno – rankingową PZSzach.). Osoby spóźnione mogą grać od 2 rundy. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godz. 9.50. Serdecznie zapraszamy dzieci do gry, a opiekunów do kibicowania.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mobilizacja przed II turą

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Powrót imprez rowerowych

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Finał na lawecie

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
20
Tak
55%
Nie
35%
Nie wiem
10%