MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

"Tylko jeden dzień" w niedzielę w Zdojowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 5 stycznia 2016, 14:18
Aktualizacja: 14:22
Autor: ZTA
Fot. Archiwum Teatru/Bartosz Głodek
Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza najmłodszych widzów 10 stycznia o godz. 16.00 na wyjątkowy, baśniowy spektakl prezentowany nareszcie w Jeleniej Górze po wielu wyjazdach i licznych prezentacjach w ramach programu Teatr Polska. To przedstawienie pt. „Tylko jeden dzień” Martina Baltscheita.

Dla Czytelników Jelonki.com są dwie pojedyncze wejściówki. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze zadzwonią do teatru pod numer 75-75-57-690 wew. 20.

Bohaterami opowieści pt. „Tylko jeden dzień” są mieszkańcy lasu Lis i Dzik. Mają zupełnie odmienne natury, lecz jedno ich łączy - słabość do pewnych latających stworzeń. Jętki jednodniówki fascynują ich swoją delikatnością i urodą, a jednocześnie zasmucają niezwykle krótkim, trwającym tylko jeden dzień, życiem. Pewnego dnia rodzi się jętka, nieświadoma swego losu. Nasi bohaterowie zakochani w niej od pierwszego wejrzenia nie są w stanie wyjawić smutnej prawdy tej wyjątkowo ślicznej i sympatycznej muszce. By zatuszować prawdziwy powód rozdzierającego ich smutku wymyślają kłamstwo, które całkowicie zmieni krótkie życie muszki. Czy na dobre? Spektakl przeznaczony dla widzów od 4 do 12 lat.

Cena biletu 15zł, bilet rodzinny 32zł (dla 3 osób). Rezerwacja biletów od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 15.00 pod numerem telefonu 512-219-907.

Ogłoszenia

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Wspaniały koncert na Inaugurację Września

Fajfy Cieplickie strzałem w 10!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~malaklata 5-01-2016 16:50
no to nas ostro Zdoją w Zdojowym :-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Doczekają się ronda

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Radix Poloniae

Wraca pomysł łączenia muzeów

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
728
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%