MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Tygodnik Jelonka w kioskach od wtorku

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Niedziela, 30 marca 2008, 15:08
Aktualizacja: Sobota, 6 listopada 2010, 14:45
Autor: RED
Fot. RED
Z powodu awarii w drukarni, najnowszy 77. numerTygodnika Jelonka ukaże się w kioskach we wtorek, 1 kwietnia. Choć to nie nasza wina, przepraszamy Czytelników za to opóźnienie. A w "Jelonce" przeczytacie:

Zabrały Go góry
Szymona kochali prawie wszyscy. – Miał zawsze mnóstwo ciekawych pomysłów – mówią jego przyjaciele. Kim był młodzieniec, tragicznie zmarł w górach?

Państwowe nie tuczy
Samochody służbowe, ekskluzywne gabinety – na takie luksusy pozwalali sobie członkowie zarządu Jeleniogórskich Elektrowni Wodnych. Prezes i dyrektor spółki zostali odwołani tuż przed świętami.

Rogami po chmurach
Wieża widokowa na Wzgórzu Krzywoustego to za mało dla Jeleniej Góry. Symbolem miasta stanie się obiekt znacznie wyższy, masywniejszy i bardziej monumentalny. Drapacz chmur, którego zwieńczeniem będzie jeleń, zaprojektują w stolicy Karkonoszy czescy architekci.

Brudna gra
– Zostaliśmy wciągnięci w bagno – komentuje Bogumił Z., jeden z dwóch policjantów oskarżonych o zbieranie haków na prokuratora. – Zrobiono z tego aferę na całą Polskę, a nikt nie słuchał naszych argumentów.
Co ma do powiedzenia?

Charytatywny gang
Sprowadzali do Jeleniej Góry amfetaminę, kokainę, tabletki ekstazy. I – jak zeznali – nic na tym nie zarobili. Jeździli po prochy, bo bali się odmówić swojemu szefowi.

Ostre rockowisko
Obszerna fotorelacja z finału Ligi Rocka.

Nie kradnij nas
Co się stało z Dianą? Przez kilkadziesiąt lat była ozdobą budynku przy ulicy Wolności. Od czasów, kiedy przed 1945 rokiem powstawał tam likier Staniszowianka (“Echt Stonsdorfer”), po lata PRL, gdy w budynku działało przedsiębiorstwo budowlane. Potem znikła. Nikt nie wie, kiedy i jak.

Muszą łamać prawo
Wyremontowana droga krajowa nr 3 to bubel – mówią mieszkańcy Radomierza. Większość z nich nie może wyjechać z domu w stronę Jeleniej Góry, gdyż na całym odcinku jest podwójna linia ciągła. – Farsa, jak u Barei – mówią ludzie.

Czarodziejka migawka
Zobacz do szuflady. Może pośród różnych szpargałów znajdziesz skarby, którymi w sposób szczególny upamiętnisz jubileusz naszego miasta? Poszukaj zdjęć, które dokumentują twoją i jego historię. Zapraszamy Czytelników do naszej akcji.

(Nie)wierne śluby
Dziesiątki par, które składały sobie małżeńską przysięgę na zawsze przed ołtarzem lub urzędnikiem, niezbyt długo dotrzymują słowa. Mit miłości do grobowej deski pryska jak bańka mydlana. Dlaczego tak się dzieje? Czy można unieważnić zawarte małżeństwo?

W numerze ponadto:
– porcja rozmaitości
– poradnik Jelonki i poradnik medyczny
– 700 ogłoszeń drobnych
– dwie strony sportu
– Jelonka wczoraj

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanie na zlocie DTMZ

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Komentarze (5) Dodaj komentarz

grzesiek 30-03-2008 22:41
<i> proszę podać e-maila, chętnie opiszę, jak wybieramy tematy i czym się kierujemy </i>
piipi 31-03-2008 12:25
..TEJO...RATUNKU !!!. ~Cale miasto przeszukalam JELONKI nie ma...gdzie mozna Twoja gazete kupic ?. ~PA.piipi.
~zed 31-03-2008 15:06
a jutro napiszą, że to Prima Aprilis
piipi 4-04-2008 13:32
...podpowiedz do zagadki fot.- ul:Wolnosci 38.~Ucznoowie z pobliskiej szkoly...na pewno wiedza !!.~Jelonka jest ...strasznie ciepla gazeta i lubie Was w lapkac trzymac !!.
piipi 4-04-2008 13:33
...podpowiedz do zagadki fot.- ul:Wolnosci 38.~Ucznoowie z pobliskiej szkoly...na pewno wiedza !!.~Jelonka jest ...strasznie ciepla gazeta i lubie Was w lapkac trzymac !!.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy stadion dla lekkoatletów

Cenny dar dla niedowidzących

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Będzie bezpieczniej

Współpraca z Huangshan

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
414
Tak
80%
Nie
16%
Nie mam zdania
4%