MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Tydzień Świątecznych Spotkań u przedszkolaków z Sobieszowa

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 25 grudnia 2014, 7:19
Aktualizacja: 7:24
Autor: AP
Fot. AP
Tradycyjnie, jak co roku, w Przedszkolu nr 11 „Krasnala Hałabały” odbył się Tydzień Świątecznych Spotkań. Codziennie inna grupa przedszkolaków prezentowała rodzicom swój świąteczny program. Grupa Muchomorki przygotowała „Rewię gwiazd” w stylu westernowym. Grupy Krasnoludków, Motylków i Pszczółek – przepiękne jasełka, a najmłodsza grupa Smerfów wraz z rodzicami robiła ozdoby choinkowe.

W tym roku było szczególnie radośnie. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również wzmacniają więzy bliskie i serdeczne - mówiła dyrektor przedszkola Monika Sołek.

- Niech Święta Bożego Narodzenia uczą nas miłości do ludzi i świata oraz dają wszystkim nadzieję na lepszą przyszłość. Życzymy radosnych, pełnych życzliwości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Rok 2015 przyniesie wiele optymizmu, pozwalającego zmieniać marzenia w piękną, pełną sukcesów rzeczywistość. Wielu radosnych przeżyć, spokoju, wytrwałości, zdrowia i szczęścia – życzy dyrekcja przedszkola.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ogólnopolski Rajd Granica 2019 trwa w najlepsze!

Kuchcikowo w SP 2

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~mama 34 25-12-2014 21:50
Super dzieciaczki :) To przedszkole jest ekstra. Przy różnych okazjach występy dzieci są pięknie przygotowane a stroje są wręcz bajeczne. Dzieci czują się tu jak w domu - Brawo ! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dyrekcji i Personelowi przedszkola wszystkiego dobrego.
~44 26-12-2014 19:08
wszystkie przedszkola są super wszędzie odbywają się spotkania z Rodzicami celem utrwalania tradycji. Więc nie jest to coś nadzwyczajnego! i każde jest samo w sobie ok !nie kazde tylko ma kogos z gazety czy z innych mediów !
~do 44 26-12-2014 19:26
Ale w tym artykule nie napisano że w innych przedszkolach nie jest ok!. A z tego co wiem to dostęp do mediów nie jest zablokowany dla innych placówek, skoro przedszkole chciało się podzielić tym co się wydarzyło , to co w tym złego? Na pewno inne placówki też mogą poinformować o ciekawych wydarzeniach, trzeba tylko zechcieć pokazać to co się robi, i nie wątpię ,że w innych przedszkolach jest ok.
~do 44 26-12-2014 21:32
O co ta wrzawa przy świętach - zazdrość. Na tym portalu jest wiele artykułów z różnych placówek w mieście i nie tylko z Jeleniej Góry. Brawo wszystkie przedszkolaki jesteście wspaniali.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lista Lewicy do Sejmu

Nowy wóz dla strażaków

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Będzie bezpieczniej

Nowy stadion dla lekkoatletów

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
263
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
3%