MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Twórczo, strasznie i wesoło

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 26 lipca 2009, 7:43
Aktualizacja: 11:49
Autor: Nat
Fot. Nat
Trzy miesiące trwały przygotowania do sztuki „O pięknych kwiatkach i strasznym perzu”, w której w miniony piątek wystąpili najmłodsi uczestnicy półkolonii „Wakacje bez nudy” w Osiedlowym Domu Kultury. Towarzyszyła im aktorka Krystyna Dmochowska.

Kuba Zawadzki, Ania Ododziej, Karol Piątek, Justin Dudek, Bartek Piwowarczyk, Natalia Wojtkowska, Aleks Zierałko i Marysia Krajewska zagrali u boku cenionej i lubianej aktorki Krystyny Dmochowskiej. Co ciekawe, dzieci pracowały nad scenografią i kostiumami, ale samo widowisko miało formę twórczej improwizacji i działań sugerowanych przez panią Krystynę, która jest świetną animatorką dziecięcych talentów.

Najmłodsi wcielili się w kwiatki, które walczyły z czarnym charakterem, tytułowym Perzem. Jak to w bajce, wszystko dobrze się skończyło. A Perz był tak wiarygodny, że wystraszył małą dziewczynkę, która rozpłakała się na widowni.

Udany pomysł na zakończenie półkolonii w ODK. Dzieci, choć nie wszystkie miały możliwość bycia przez chwilę aktorem i zaprezentowania się od zupełnie innej strony. Opiekunowie i rodzice byli bardzo dumni ze swych pociech, które wykonały kawał dobrej roboty.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podziękowania dla Gabrieli Zawiły  

Wandalizm czy profanacja?

Co w Kinie Lot?  

Ilustracje – Inspiracje

Karetki dla pogotowia

Zaczytaj się z Jelonką.com

„Hemar z Homarem” – premiera w ZTA

Prezent od Szyszaka

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
419
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
6%