MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Twórczo, strasznie i wesoło

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 26 lipca 2009, 7:43
Aktualizacja: 11:49
Autor: Nat
Fot. Nat
Trzy miesiące trwały przygotowania do sztuki „O pięknych kwiatkach i strasznym perzu”, w której w miniony piątek wystąpili najmłodsi uczestnicy półkolonii „Wakacje bez nudy” w Osiedlowym Domu Kultury. Towarzyszyła im aktorka Krystyna Dmochowska.

Kuba Zawadzki, Ania Ododziej, Karol Piątek, Justin Dudek, Bartek Piwowarczyk, Natalia Wojtkowska, Aleks Zierałko i Marysia Krajewska zagrali u boku cenionej i lubianej aktorki Krystyny Dmochowskiej. Co ciekawe, dzieci pracowały nad scenografią i kostiumami, ale samo widowisko miało formę twórczej improwizacji i działań sugerowanych przez panią Krystynę, która jest świetną animatorką dziecięcych talentów.

Najmłodsi wcielili się w kwiatki, które walczyły z czarnym charakterem, tytułowym Perzem. Jak to w bajce, wszystko dobrze się skończyło. A Perz był tak wiarygodny, że wystraszył małą dziewczynkę, która rozpłakała się na widowni.

Udany pomysł na zakończenie półkolonii w ODK. Dzieci, choć nie wszystkie miały możliwość bycia przez chwilę aktorem i zaprezentowania się od zupełnie innej strony. Opiekunowie i rodzice byli bardzo dumni ze swych pociech, które wykonały kawał dobrej roboty.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Premiera “Kto się boi Pani Eś” w Teatrze Animacji

Złoty Krokus dla...

Hip Hop Festiwal

Wybory: Zwycięstwo PiS

Ślubowały pierwszaki

Gra w sztukę – w BWA

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
333
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%