MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Turnieje badmintonowe – wyniki szkół gimnazjalnych i średnich

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 23 października 2014, 22:38
Aktualizacja: 22:58
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zawodniczki i zawodnicy z jeleniogórskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rywalizowali w miejskich turniejach badmintona.

Gimnazja

Dziewczęta

Grupa A
G/RzArt - G3 3:0
G/RzArt - G/Katolik 3:0
G3 - G/Katolik 0:3

Grupa B
G/ZSO 1 - G4 3:0
G/ZSO 1 - G1 3:0
G4 - G1 0:3

Finał:
G/RzArt - G/Katolik 3:0
G/RzArt - G/ZSO 1 3:1
G/RzArt - G1 3:0
G/Katolik - G/ZSO 1 2:3
G/Katolik - G1 3:1
G/ZSO 1 - G1 3:0

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Gimnazjum Rzemiosł Artystycznych - op. Jakub Kiślański
Skład zespołu: Sara Panasiewicz, Alicja Witlio, Florentyna Nanmowicz
2. Gimnazjum/Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 - op. Justyna Rutkowska
3. Gimnazjum Katolickie - op. Mirosław Dębski
4. Gimnazjum nr 1 - op. Paweł Minciel
5-6. Gimnazjum nr 3 - op. Andrzej Szymański
--- Gimnazjum nr 4 - op. Piotr Wolski

Chłopcy

Grupa A
G/RzArt - G3 3:0
G/RzArt - G/Katolik 1:3
G3 - G/Katolik 0:3

Grupa B
G/ZSO 1 - G4 0:3
G/ZSO 1 - G1 0:3
G4 - G1 1:3

Finał:
G/Katolik - G/RzArt 3:1
G/Katolik - G1 3:1
G/Katolik - G4 3:1
G/RzArt - G1 1:3
G/RzArt - G4 3:0
G1 - G4 3:1

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Gimnazjum Katolickie - op. Mirosław Dębski
Skład zespołu: Grzegorz Musioł, Krystian Banasiak
2. Gimnazjum nr 1 - op. Paweł Minciel
3. Gimnazjum Rzemiosł Artystycznych - op. Jakub Kiślański
4. Gimnazjum nr 4 - op. Piotr Wolski
5-6. Gimnazjum nr 3 - op. Andrzej Szymański
--- Gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 - op. Justyna Rutkowska

Szkoły ponadgimnazjalne

Dziewczęta

Grupa A:
ZSEl - ZSLiZ nr 2 2:3
ZSEl - ZSO nr 2 0:3
ZSEl - ZSTMech 0:3
ZSLiZ nr 2 - ZSO nr 2 0:3
ZSLiZ nr 2 - ZSTMech 2:3
ZSO nr 2 - ZSTMech 3:0

Grupa B
ZSOiT - ZSO nr 1 3:2
ZSOiT - ZSP-U 3:1
ZSO nr 1 - ZSP-U 1:3

Finał:
ZSOiT - ZSP-U 3:1
ZSOiT - ZSO nr 2 0:3
ZSOiT - ZSTMech 3:1
ZSP-U - ZSO nr 2 0:3
ZSP-U - ZSTMech 3:0
ZSO nr 2 - ZSTMech 3:0

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - op. Paweł Henke
Skład zespołu: Klaudia Socha, Alicja Chutkiewicz, Natalia Wychowanek
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - op. Sylwia Szwaja
3. Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej - op. Jolanta Góral
4. Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” - op. Małgorzata Wieczorek
5-6. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 - op. Bartosz Wiatrzyk
--- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - op. Justyna Rosik
7. Zespół Szkół Elektronicznych - op. Krzysztof Dwojak

Chłopcy

Grupa A:
ZSP-U - ZSTMech 1:3
ZSP-U - ZSEl 0:3
ZSTMech - ZSEl 0:3

Grupa B
ZSRzArt - ZSLiZ nr 2 3:0
ZSRzArt - ZSOiT 3:0
ZSRzArt - ZSO nr 2 3:1
ZSLiZ nr 2 - ZSOiT 3:0
ZSLiZ nr 2 - ZSO nr 2 0:3
ZSOiT - ZSO nr 2 0:3

Finał:
ZSEl - ZSTMech 3:0
ZSEl - ZSO nr 2 3:1
ZSEl - ZSRzArt 3:1
ZSTMech - ZSO nr 2 0:3
ZSTMech - ZSRzArt 3:1
ZSO nr 2 - ZSRzArt 1:3

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Zespół Szkół Elektronicznych - op. Krzysztof Dwojak
Skład zespołu: Adam Dziedzic, Maciej Krakowski, Tomasz Woźniak
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - op. Paweł Henke
3. Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych - op. Jakub Kiślański
4. Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” - op. Małgorzata Wieczorek
5-6. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 - op. Bartosz Wiatrzyk
--- Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej - op. Jolanta Góral
7. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - op. Sylwia Szwaja

Ogłoszenia

Czytaj również

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Wędrówka na Grodną

Kolejowa po remoncie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 24-10-2014 20:32
A może tak pełne składy drużyn zwycięskich. ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chojnik Maraton dla twardzieli

Bilety MZK też podrożeją?

Radni KO za podwyżkami

PiS apeluje do mieszkańców

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
439
Tak
22%
Nie
76%
Nie mam zdania
2%