MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Turniej im. Jerzego Szmajdzińskiego pod Śnieżką

Wiadomości: Karpacz
Środa, 13 czerwca 2012, 7:15
Aktualizacja: 10:03
Autor: Agrafka
Fot. Archiwum
Znani sportowcy i aktorzy przyjadą na Deblowy Turniej Tenisowy ,Karkonosze – Mercure – Skalny Cup im. Jerzego Szmajdzińskiego. Rozpocznie się on w najbliższy piątek o godz. 9.00 na kortach przy Hotelu Mercure Skalny w Karpaczu.

Na turnieju pojawią się m.in.: były wicepremier Aleksander Łuczak, aktorzy: Krzysztof Stawowy i Piotr Cyrwus – słynny Rysio z serialu „Klan”, dyrygent Poznańskiej Orkiestry Rozrywkowej Zbigniew Górny. Honorowymi gośćmi będzie Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska wraz z dziećmi: Agnieszką i Andrzejem.

Komitet Organizacyjny Deblowego Turnieju Tenisowego ,,Karkonosze- Mercure-Skalny Cup” im. Jerzego Szmajdzińskiego oraz Otwartych Mistrzostw Karpacza w Tenisie zaprasza na zawody tenisowe rozgrywane nie tylko na kortach przy Hotelu Mercure Skalny w Karpaczu, ale także na kortach FTC w Ściegnach. W programie przewidziano gry singlowe i deblowe, które rozpoczną się w piątek o godz. 9.00. W sobotę również od godz. 9.00 będą trwać gry singlowe i deblowe, a na godz. 11.00 zaplanowano oficjalne otwarcie zawodów. O godz. 16.00 odbędzie się promocja książki „Sportowcy ziemi jeleniogórskiej 1945-2010”, w której znalazł się także jeleniogórski starosta Jacek Włodyga, trenujący niegdyś m.in. skoki narciarskie.

- Z okazji promocji książki o regionalnych sportowcach zaprosiliśmy kilku z nich m.in. zapaśnika Józefa Lipienia czy też tenisistę Lucjana Błaszczyka. Oprócz zakupu książki, będzie można również zdobyć ich autografy - mówił Wesław Dzierzba, dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze.
W niedzielę od godz. 9.00 będą trwały gry finałowe. Zakończenie zawodów planowane jest na godziny popołudniowe.

Imprezie patronują: starosta jeleniogórski Jacek Włodyga oraz burmistrz Karpacza Bogdan Malinowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Śladami św. Jadwigi

Doczekają się ronda

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 13-06-2012 17:20
Sam p. Jerzy to byl mily gosc jakich wielu, ale czy to nie podnoszacy sie leb komuchow pod takim plaszczykiem zaczyna pokazywac chec do powrotu? NIGDY! Cudowna przemiana ! katolicka zjednoczona partia pseudorobotnicza ze statutem zamiast katechizmu w kieszeni.
~szmaciński 14-06-2012 1:21
Jerzy Szmajdziński? to Lenin jednak wiecznie żywy? jakieś turnieje o nagrodę imienia jakiegoś komucha-karierowicza z PRL, który przeszedł w 1989 r. codwną przemianę na "demokratę"? a mnie się wydawało, że komunę obaliliśmy... wydawało mi się.... rzygać się chce. niedługo pewnie turniej im. Kiszczaka, albo Bieruta. co za SYF!
~liiiiiiiiiiiiii 14-06-2012 21:20
jedynym sukcesem Szmajdzińskiego na tym terenie w/g mojej oceny była gra w tenisa

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rodzinna wystawa

Wsparcie dla dzieci i młodzieży  

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

A mury runą...

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
810
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%